Pro Contract Dekorasyon Mobilya

Mobilya ve Dekorasyon konusunda ki 40 yıllık tecrübemizi 2014 yılında kurduğumuz Pro Contract Dekorasyon Mobilya firmamızda birleştirdik. Müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde, doğru cevap vererek, farklı fikirlere ve yeniliklere açık ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Yurt içinde ve yurt dışında birçok ünlü markaya başarılı işlere imza attığımız, çalıştığımız markaların ve firmaların buludunğu Referanslar bölümümüzde mobilya dekorasyonlarını yaptığımız işlerden bazılarını Referanslar alanında görebilirsiniz. Müşterilerimizin istedikleri projeleri eksiksiz olarak mimari tasarımına uygun şekilde üretiyor ve zamanında teslim ediyoruz. Bunun için geçmişten beri bildiğimiz, tanıdığımız, konularında uzman teknik kadromuz ve ustalarımız ile çalışıyoruz.

Mobilyanın yapılacağı her mekana uygun tasarımı üretebiliriz. 3000 m2 alana kurulu fabrikamızda makine parkurumuz teknolojik bakımdan güncel ve dinamik hatta sahiptir. Bu parkura ilave olarak yıllardır iş ortaklığı yaptığımız partnerlerimizle birlikte imza attığımız işleri başarılı şekilde sonuca ulaştırıyoruz. Mobilyayı her mekan için, her tasarıma uygun yapabilir tecrübe ve yeteneğe sahibiz.

  • Esentepe Mahallesi Milangaz Caddesi No:42/1 Kartal / İstanbul
  • Tel: (216) 517 16 00 (pbx)
  • Fax: (216) 517 16 05
  • [email protected]
  • www.procontract.com.tr