PURLINE ile Organik Zeminler

Yeni organik zemin PURLINE, sofistike bir ticaret anlayışıyla nihai tüketiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Çok ödüllü ve tamamen sertifikalı bu organik zemin ürünü, 40 farklı tasarım ve dört farklı tahta ve yer karosu formatında perakendecilere sunulmaya başlandı.

İster bir rulodan isterse bir tahta parçasından alınmış olsun, büzülmez biyo-poliüretan zemin PURLINE, mükemmel ürün özellikleriyle dikkat çekiyor. Wineo® ‘nun piyasaya sunduğu ürün, sağlıklı yaşam alanlarının gerekliliği olan anti-statik, hijyenik ve kimyasala dayanıklı özelliklerine uygunluğuyla alternatif bir zemin seçeneğini temsil ediyor. Alman Tasarım Konseyi tarafından “İç İnovasyon Ödülü 2014” ile taçlandırılan ürünün tüm yüzeyine yapıştırılmış bulunan yeşil plakalar ve 2.5 mm ürün kalınlığıyla son derece restorasyon uyumlu bir yapı çizer.

PURLINE, dünyanın ilk organik zemini olarak sadece, kolza, hint yağı ve doğal dolgu malzemesi tebeşirin kullanımından oluşmasıyla değil, aynı zamanda su ve bakım ürünlerindeki önemli tasarruf etkiye sebep olan yenilmez sürdürülebilir özelliğiyle ekolojik bir üründür. PURLINE sağlıklı yaşam alanları için en yüksek standartlara cevap verdiği gibi kokusuz ve atıksızdır. Üretimin tamamı klor, plastikleştirici ve çözücülerden muaf olduğundan, hiç bir şekilde zararlı madde içermez.

NK 43 kullanımı sınıf düzeyi ile, PURLINE son derece dayanıklıdır. Moleküler yüzey yapısı leke tutmasına engel teşkil eder ve bu sebeple hem temizlenmesi, hem de bakımı çok kolaydır. Geleneksek elastik zeminlerle kıyaslanınca, ömür boyu maliyet analizi % 30 oranında bir tasarruf göstermektedir. Ayrıca malzemeyle alakalı duraplastik iyileşme tepkisi sayesinde, sürekli basınç noktaları tarafından yapılan izler de dengelenebilir ve böylece ürün kısa bir süre sonra % 100 iyileşir. İşte bu sebeple, dolap ve yatak gibi çok ağır objeler bile, bu ürün üzerinde kalıcı iz bırakmazlar.