Rahatlığın yeni adı; Kemer Koltuk Takımı

Modern çizgileri, fonksiyonellik ve rahatlıkla birleştiren Kilim Mobilya, geliştirdiği Kemer Koltuk Takımı ile ergonomik tasarımı en üst düzeye taşıyor. 15 farklı renk ve desene sahip olan Kemer Koltuk Takımı, rahat kullanımıyla ön plana çıkıyor. Üçlü koltuk ve berjerden oluşan takım, fonksiyonelliği yaşamınızın odak noktası haline getiriyor.

Türkiye’nin önemli ve aynı zamanda ikinci büyük mobilya ihracatçısı durumunda bulunan Kilim Mobilya, modern çizgileri, fonksiyonellik ve rahatlıkla birleştiren tasarımlarına bir yenisini daha ekledi. Yaşam alanınıza dinginlik katan renkleri feminen çizgilerle buluşturan Kemer Koltuk Takımı, tasarımıyla da göz dolduruyor.

Kilim Mobilya tasarım ekibi tarafından 15 farklı renk ve desende hazırlanan Kilim Mobilya Kemer Koltuk Takımı, iki üçlü koltuk ve bir berjerden oluşuyor. Küçük evler için üçlü koltuk ve berjer olacak şekilde de kullanılabilen Kemer Koltuk Takımı, özel dikiş detayları ve dekoratif ayaklarının yanı sıra rahatlığıyla da ön plana çıkıyor. İstenildiğinde yatak olabilen takım, geniş sandık sistemi ile de evlerinde derli toplu bir görüntü yakalamak isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor. Klasik ve modern mekanlara rahatlıkla uyum sağlayacak şekilde dizayn edilen Kemer Koltuk Takımı, doğanın renkleri ve dokularından ilham alan renk geçişleriyle yaşam alanına sofistike bir hava katıyor.

Soft ve kolay silinebilir, örme kumaşlar kullanılarak ortaya çıkan Kemer Koltuk Takımı, güçlü ve etkileyici estetiğiyle beğeni kazanıyor.