Rahatlığın yeni formu Doğtaş Carlino

Sadelik hiç bu kadar güçlü ve monotonluktan uzak olmamıştı. Sadece görünce değil, dokununca da kalitesini hissedeceğiniz mobilyalar üreten Doğtaş, Carlino salon takımını keyfinden ödün vermek istemeyenler için tasarladı. Doğtaş, rahatlığı estetikle birleştirerek sunduğu Carlino salon takımı ile ev yaşamını keyifli hale getiriyor.

Üçlü, ikili ve tekli koltuklardan oluşan Carlino, tasarımındaki ahşap ayrıntılarla evinizin salonuna yeni bir stil getiriyor; hayallerdeki konforu salonlara taşıyor. Ceviz, siyah ve wenge ahşap seçenekleri bulunan Carlino, sünger üzerine hyper sünger kullanılan oturma fondu ve hyper sünger destekli sırt minderi sayesinde farklı bir oturma keyfi sunuyor.

Carlino Koleksiyonu’nun rahatlığı ön planda tutan çizgisi, onu aynı zamanda sıradan olandan ayırıyor. Minimal hatları, XL formuyla kontrast oluşturuyor. Dengeyi sağlayansa sakin renk tonları oluyor.

Carlino farklı; çünkü özenle düşünülmüş detaylara sahip. Konforlu; çünkü rahatını düşünenler ve kalabalık aileler için tasarlandı. Özel; çünkü tüm bunların yanında tarz sahibi. Her şeyiyle keşfetmeye değer.