Rational mutfaklardaki ahşap detaylar, mutfağınıza natürel bir hava getiriyor !

 

Dünyaca ünlü mutfak ve mutfak ürünleri markalarını tek bir çatı altında toplayan AYT Home, Rational kalitesi ile mutfaklara farklı bir boyut getiriyor, evlere zarif ve doğal dokunuşlar yapıyor.

 

Modernizm ahşabın sıcaklığı ile ısınıyor!

Fonksiyonelliği ve doğallığı tasarımlarında buluşturan Rational mutfak, klasikten moderne tüm tarzlara mükemmel uyum sağlıyor. Rational, her yaşam alanına uyum sağlayacak özel tasarımlara yaptığı rustik dokunuşlar ile mutfaklara doğal bir hava getiriyor. Doğadan ilham alan tasarımları ile tüm detaylarında; gizemi ve canlılığını en estetik şekilde ortaya koyan Rational, mutfakları doğal bir yaşam alanına dönüştürüyor.

Şehrindeki doğa mutfağınızda!

Ferah ve soft renklerin hakim olduğu, doğanın en saf halini mutfaklara taşıyan tasarımları ile Rational, huzur dolu mutfaklar yaratırken kullanıcı dostu yapısı ile de şehrin temposunu hafifçe yavaşlatıyor.

AYT Home bünyesinde bulunan, yüksek kaliteye sahip mutfakları ile pek çok ödüle sahip Rational, mutfakları ile de farkın ve ayrıcalığın altına en doğal imzayı atıyor.

 

AYT HOME hakkında:

AYT Home, Dubai ve Houston merkezli AYT Group of Companies’in bir kuruluşudur. AYT Home, uluslararası kalite ve dizayn ödüllü mutfak markalarının kullanımı ile ankastre mutfak projelerini, buzdolabından fırınlara, ocaklardan havalandırmalara, elektrikli mutfak cihazlarından kahve makinelerine batarya ve armatürlere kadar uzanan ürün zenginliği ile tek çatı altında çözüm üretmektedir.

Bünye dahilinde olan markaların tamamı dünyaca bilinirliği olan ve teknoloji harikaları olarak adlandırılan kategorilerde yer almaktadır.

Günümüzde, AYT Home;* Siematic * Rational * V-Zug * Liebherr * Steel * Jura * DornBracht markaları ile sektörün ihtiyaçlarına hizmet ekibi ile çözümler sağlamaktadır.