REHAU Yeniliklerde Sınır Tanımıyor…

REHAU Yeniliklerde Sınır Tanımıyor
REHAU Yeniliklerde Sınır Tanımıyor

REHAU bu alanda bir çözüm sunarak, lazer teknolojisindeki öncü sıfatıyla RAUKANTEX LASER EDGE vasıtasıyla yenilikçi, tümüyle polimer malzemeden meydana gelen bir kenar bant malzemesi nesli geliştirdi. Bu yeni ürün, işleme sırasındaki yapıştırıcının tamamıyla yerini alıyor.

Polimer RAUKANTEX LASER sayesinde; optik açıdan kesintisiz bir görünüm ve işlevsellik yaratan iz bırakmayan bir eklenti yeri sağlanıyor ve geleneksel yapıştırma yöntemi ile karşılaştırıldığında ise tamamlanmış olan yapı parçalarının ısı ve nem direnci belirgin bir biçimde artıyor. Yapıştırıcı uygulamasına gerek kalmaması, kalite ve tasarım konusunda yeni standartlar koymakta ve işleme sürecini de mükemmelleştiriyor.

REHAU, RAUKANTEX LASER EDGE çözümünü tüm kenar malzeme grupları için sunabilmekte, böylece tasarım serbestliği açısından da herhangi bir sınır konulmamaktadır. ABS ve PMMA malzemelerinden 800 renk ve dekor, depo teslimi olarak mevcut.

REHAU EXPRESS COLLECTION bu konuda da hızlı teslimat, çok yönlü ölçüm paleti ve küçük satın alma miktarları açısından puan topluyor. Salondaki rafta, banyo ve mutfak tezgahlarında ve mağaza yapılarında dolaylı ışıklandırma, özel bir rahatlama etkisi sağlarken stilistik ambiyans da yaratır.

Bu anlamda REHAU, RAUKANTEX LITE arka plan ışıklandırması için kullanılabilen yenilikçi bir kenar çözümü sunuyor. REHAU Mobilya bölümünün bir başka harika ürünü de; Relazzo Teras sistemleri. Hayalinizdeki terasları, balkon ve peyzaj alanlarını oluşturabilmek için altı renk tonu ve iki farklı yüzeyi ile Relazzo hizmetinizde!

REHAU’nun ‘’HAYATI KOLAYLAŞTIRAN YENİLİKLER’’ sloganıyla piyasaya sürdüğü Rauvolet Easy Line ise, geleneksel dolaplardan %30 daha az yer kaplayan ve dolayısı ile yaşam alanlarına ferahlık katan bir ürün grubu. Hafifçe ve sessizce açılım sağlayan dolap sistemi, 1,400 mm yükseklikte çok az bir efor ile kolayca açılabilir ve sorunsuz bir şekilde kaydırılabilir.

REHAU, işte tüm bu yenilikleriyle mobilyalarda işlevsellikten ödün vermeden seçkinlik ve zarafeti ön plana çıkarmaya devam ediyor.