RENGARENK GENÇ MOBİLYASI

Rengarenk hayallerle çıktık yola, heyecanla, umutla… Hayallerimizden aldığımız güçle; çocuklarımızın ve gençlerimizin odalarına, hayatlarına renk getiriyoruz. Bugün, en gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı üretim tesisimizde, çocuklarımızın beğenilerine uygun, modern ve fonksiyonel tasarımlara imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çünkü biz, yarınları güzelleştirecek bireylerin, bugün sağlıkla, güvenle büyüyen ve hayallerini gerçekleştiren gençler arasından çıkacağını çok iyi biliyoruz.

Farklı sektörlerdeki 40 yıllık tecrübemizi, kalite ve güvenle birleştirerek, ”renkli ve özgün” mobilyalarımızla çocuklarımız ve gençlerimiz için rengarenk bir dünya yaratıyoruz. AR-GE departmanımızla sadece ülkemizdeki değil, dünyadaki tasarımsal gelişmeleri de yakından takip ederek her zaman özgün tasarımlar ortaya koyuyor, mobilyalarımızla çocuklarımıza ve gençlerimize rengarenk bir dünya sunuyoruz.

MİSYONUMUZ

Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken iyi hizmeti sağlayıp marka değerimizi dünya çapında hak ettiği noktaya taşımak.

İstikrarlı ve yüksek standartlarda üretim yaparken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar etmek, kurumsal ve sosyal sorumluluklarımızı yerine getirirken çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek.

VİZYONUMUZ

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden lider genç mobilyası markası olmak.

  • Adres:Büyükkayacık Mahallesi OSB 422 Nolu Sokak No:4/A-1 Selçuklu/KONYA
  • Telefon: +90 332 239 0809
  • Fax: +90 332 239 1910
  • E-Mail: info@rengarenkmobilya.com.tr
  • www.rengarenkmobilya.com.tr