Robin CONCEPT

1960 yılında Mardin’de ahşap işinde çeşitli üretimler yapan merhum babamız ve ustamız Selahattin AĞLAMAZ ile başlayan üretimimiz günün değişen koşullarına göre değişiklik göstermiş. 1979 yılında da Kızıltepe’de ahşap işlerinde üretim maceramız devam etmiştir. Uzun yıllar üretici esnaflığımız devam etmiştir.

2013 yılında bu işi teknolojiyle birleştirip daha profesyonel bir alanda üretim anlayışımızı devam ettirmek ve ilimizde çokça eksikliği duyulan Membran Kapak imalatı için Kızıltepe Kuyumcular Derneği Başkanı Sayın Veysi Güç ile ortalık neticesinde Robin Mobilya Tarım Gıda Nak. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. kuruldu.

Bir yıl gibi kısa bir sürede Mardin Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrikanın inşaatını bitiren şirketimiz Haziran 2014 ten itibaren deneme üretimine başladı. Temmuz 2014 itibariyle de Robin CONCEPT markasıyla membran kapak satışına başladı.

Şirketimiz, kalite ve zamandan ödün vermeyen hizmet anlayışıyla bölgedeki hızlı yapılaşmadan dolayı mobilya alanında zorunlu hale gelen kapak üretim ihtiyacını gidermeyi amaçlamaktadır. Özellikle Mardin’de il dışından tedarik edilen membran kapaklar esnafımız için önemli bir sorundu. Bu sorunu yerinde üretim sayesinde çözmeyi hedefliyoruz.

  • Telefon:0(482) 502 08 08
  • Fax:0(482) 502 08 09
  • E-posta:info@robinconcept.com
  • Adres:Organize Sanayi Bölgesi 1. Bulvar 44. Sokak No:7 MARDİN
  • www.robinconcept.com