Yeni Koleksiyonuyla Roche Bobois: Lüks, Konforlu, Rahat

Roche Bobois
Roche Bobois

Roche Bobois, İlkbahar/Yaz 2013 koleksiyonuyla müşterilerine, evlerinde yapacakları tasarımlarda seçme ve değiştirme özgürlüğü verirken, özgünlük ve yaratıcılığı tercih etme imkanı tanıyor.

Haute-couture moda evleri gibi, Roche Bobois her yıl iki koleksiyon sunuyor müşterilerine. Roche Bobois’nın bu mobilya koleksiyonları, ünlü tasarımcı ve yeni yeteneklerin çalıştığı Avrupa’nın çok özel tasarım atölyelerinde üretiliyor.

Roche Bobois mobilya, klasik anlayışa yaptığı ufak bir değişimle birlikte yenilikçi fikirler getirerek, çağdaş seçmecilik akımına katkıda bulunuyor.

İlkbahar / Yaz 2013 koleksiyonu, sofistike havasıyla ve kişisel zevk ve tercihlere göre özelleştirilmiş opsiyonlarıyla, gerek kapalı gerekse açık hava mekanlarında kullanılacak modern mobilyalar olarak tasarlanmış. Bu koleksiyondaki parçalar, fonksiyonla karışık ve görünümden taviz vermeden elde edilen bir rahatlık sunuyorlar.

Bugün dünyanın 45 ülkesinde faaliyet gösteren Roche Bobois; iç tasarımı yücelten tarzda ifadeler sunan mobilya üretiyor. Bu anlamda Roche Bobois görünümü tasvir etmek gerektiğinde, firmanın tarihi önemli rol oynuyor. Tasarımlar, lüks ama aynı zamanda rahat. Modern ve bir o kadar da zamansız. Her parçanın birbiriyle eşleşebilecek zarafeti içerme duygusu mevcut. Kısacası, Roche Bobois koleksiyonundaki her şey çok özel.

Tam bir çevre kaplama kavramıyla, mobilya kadar kullanılan aksesuarlar da,  belirli bir ortam yaratılmasına katkıda bulunuyor. Bu bir yaşam biçimi olduğu kadar, her tüketici trendiyle de değişmiyor. İlginçtir ki, Roche Bobois, çağdaş mobilya koleksiyonunu sunarken ille de minimalist olmayan çizgisiyle, türünde bir ilk olabilir. Modern şekillendirmeyle ilgili en yeni fikirler, geleneksel Fransız temalarıyla entegre olmuş, ama aynı zamanda çapraz-kültürel referanslar da içeriyor.

Roche Bobois İlkbahar / Yaz 2013 Koleksiyonu
Roche Bobois İlkbahar / Yaz 2013 Koleksiyonu

Her mobilyanın bir hikayesi vardır

İster Brooklyn köprüsünü çağrıştıran bir büfe olsun, ister Nepal işçiliğinin yansıması bir dolap, her mobilya parçası bir öyküden, duygudan esinlenmiştir. İşte Roche Bobois koleksiyonunda da, klasikleşmiş çağdaş tasarımlar, gelenekselleşmiş “Les Provinciales” ile yan yana yer alıyor. Sürekli yenilen Roche-Bobois, kendini felsefenin “hiçbir keskin kenarı” olamayan türüyle bütünleşmiş bir tasarım öğrencisi olarak konumluyor.

Tüm Roche Bobois mobilyaları zengin renk ve malzeme yelpazesi sunarken her bireyin eşsiz zevkine hitap edebiliyor. Roche Bobois bugün dünyanın 45 ülkesinde faaliyet gösteriyor.