Roma Plastik, Kreaktif Anlayışı ile Intermob 2018’de

 

‌‌Türkiye’de ‌kenarbandında lider üreticisi Roma Plastik, ‌Intermob 2018 fuarına yenilikler getiriyor.

‌Kenarbandında Yeni Bir Dönem Başlıyor 

Roma Plastik dijital ‌‌printing (dijital baskı) yöntemi ile ‌‌kenarbandı üzerine desen kazandıran teknolojiyi kullanıyor. 50 adet yeni dekordan oluşan yenilikçi seri fuar kapsamında ilk kez görücüye çıkacak. Roma ‌Plastik’in yeni sezon koleksiyonu da yine fuar kapsamında konuklarla buluşacak. 30 yeni dekorla yılın renklerini taşıyan koleksiyonun ahşap ağırlıklı ve düz renkli parçalarını ‌‌‌‌Intermob’da görebilirsiniz.

İlklerin Markası Roma

Geçen yıl olduğu gibi fuar sergisinin bir kısmında da, Roma’nın sektöre kazandırdığı kontrast ‌kenarbandı tasarımları ve ürünlerin tanıtımı yer alacak. Ahşabın doğallığını yansıtan ‌‌Nudoso, çeşitliliği artıran kullanım olanakları ile Trio koleksiyonu ve ‌‌kenarbandından metal ışıltısı yaratan ‌‌ALU ürünleri hakkında da Roma standından bilgi alınabilecek. Devrim niteliğindeki kontrast ‌‌kenarbandı ürünleri ve diğer özgün tasarımları hakkında fuarda yer alan Roma Plastik standını ziyaret edebilir, ilklerin markası ‌Roma’yı daha yakından tanıyabilirsiniz.

Bayilere Yenilik ve Kolaylık 

Roma Plastik bayilerinin sahip oldukları bir ayrıcalık daha ‌İntermob Fuarı’nda tanıtılacak. Roma Plastik, yenilenen ‌web sitesi ve ‌web sitesindeki bayi ‌portalını da fuar sürecinde kullanıma sunacak. Bayilerine verdiği değer ile beraber başarılı olmanın önemini vurgulayan marka, iş ortaklarının süreçlerini kolaylaştıracak yeni adımlarla kolaylık vadediyor. Bayilerin şirkete internet aracılığıyla rahat ulaşımı, sistem üzerinden sipariş takibi, hızlı stok görüntüleme ve ödeme bilgileri için kolaylıkla kullanabilecekleri yeni internet sitesi, ‌İntermob Fuar’ında tanıtılacak Roma Plastik yeniliklerinin önemli bir parçasını oluşturuyor.

‌‌Kreaktif = Kreatif + Aktif

‌‌Kenarbandında çözüm ortağınız Roma Plastik, yaratıcı yani kreatif tasarımlarından ve aktif hizmet anlayışından ilhamla hazırladığı yenilikleri “Kreaktif” başlığı ile ziyaretçilerine tanıtacak. Sektördeki yeniliklerin ve ilklerin markası Roma Plastik, fuarda da bayilere verdiği aktif hizmeti ve kullanıcılarına sunduğu yaratıcı tasarımları gururla lanse ediyor. Kalite, güven ve yenilik sunan tasarımlar, Roma’nın işbirliği ve hizmet alanlarındaki profesyonelliği ile birleşerek markayı rakiplerinden ayırıyor.

‌‌‌Intermob, Ekim ‌2018’de yeniden mobilya yan ‌sanayii, aksesuar, orman ürünleri ve ahşap teknolojileri alanlarının en iyilerini buluşturmaya hazırlanıyor. Avusturya, Hindistan, İtalya, Polonya ve Tayvan gibi birçok ülkeden yüzlerde firmanın katılacağı ve sektörün en yüksek ticaret hacimli buluşmasını sağlayacak fuar, yeni teknolojiler, yeni ürünler, yeni pazarlar ve yeni işbirliklerine imkan tanıyacak. Roma Plastik de yenilikçi anlayışı ve yaratıcı tasarımları ile ‌Intermob fuarında sektör profesyonelleri ile buluşmak için gün sayıyor.