ROMA PLASTİK SAN.VE TİC. A.Ş.

Türkiye, Balkanlar ve Ortadoğu’nun lider, dünyanın en büyük 3.kenarbandı üreticisi Roma Plastik, 1996 yılında kurulmuştur. Gebze’de yer alan fabrika, aynı çatı altında ABS, PVC, PMMA ve Alüminyum Kenarbandı üretimi yapabilen ilk ve tek tesis olma özelliğini taşımaktadır. 2001 Yılında ihracat yapmaya başlayan Roma Plastik, Türkiye’de %40 pazar payına sahip olmakla birlikte, 5 kıtada 70’ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Roma’nın başarısı; sıkı üretim standartlarını sağlayan yüksek kaliteli ham madde kullanımı, Batı Avrupa’dan tedarik edilen makine gücü, ISO 9001 ile uyumlu kalite kontrol ekibi, tüm sunta/mdf ve plakalara uygun renk çalışmalarını yapan deneyimli bir tasarım departmanı, özellikle müşteri hizmetleri ve tüm birimlerde özverili ve dinamik takım çalışması şeklinde özetlenebilir.

Roma Plastik 800’den fazla çalışanı ve hedef pazarlardaki Satış Ofisleri ile müşteri ihtiyaçları ve pazar taleplerine “Toplam Kalite” prensibi ile en hızlı ve güvenilir şekilde cevap vermek için çalışmaktadır.2010 yılında Avrupa’nın önde gelen ahşap bazlı malzeme üreticisi Egger Grubu’na katılması ile Roma Plastik çok daha büyük bir aileye dahil olmuş ve Türkiye’deki yatırımlarını, dünya pazarındaki etkisini arttırmıştır.

Adres  : Gebze Plastikçiler OSB, Gebze, 41400 Kocaeli, Türkiye
Tel : +90 262 648 45 00 (444ROMA)
Fax : +90 262 648 45 01
E-Mail : [email protected]

www.romaplastik.com