SA-Nİ Zemin San. ve Tic. LTD. ŞTİ.

2004 yılında Sakarya, Düzce, Ereğli, Zonguldak, Bartın, Bilecik, Eskişehir, Yalova ve Kocaeli illerinde Laminat Parke ve PVC bayilikleri oluşturulup toptan pazarlama yapmak üzere Yeşiltepe Mh. Ertuğrul Gazi Cd. No: 32 adresinde SA – Nİ Zemin Kaplamaları adı altında kuruluşumuz yapılmıştır. Bu konuda lider pozisyondaki laminat parke Türkiye distribütörlerle ve Türkiye’nin önde gelen laminat markası Çamsan Parkelam ve PVC markası Tarkett ile sözleşmeler yapılarak pazar hakimiyeti sağlanmıştır.

Firmamızın kapasitesi büyüyünce daha iyi hizmet verebilmek için yeni oluşum ve yeni mekana ihtiyaç duyulmuştur. 2006 yılı itibari ile İstiklal Mh. Altınova Sanayi Cad. No: 30 Serdivan / SAKARYA adresine taşınarak depomuzu büyütüp, hizmet verdiğimiz bölge iller de sınırlandırılmıştır.

Firma kurucumuz Sami TURAN 1999 yılından beri Orhangazi Cad. No:12 (SSK Kavşağı) ADAPAZARI adresinde TURAN TİCARET olarak laminat parke, mutfak dolabı ve dekorasyon işleriyle ilgili işletmecilik yapmaktadır.

Vizyonumuz;

Kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla tüketiciye sunmak. Tüketiciyi ürün konusunda sürekli bilgilendirmek. Satış sonrasında kullanıcıya sürekli lojistik destek vermektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Misyonumuz;

Çevremizde bulunan ve bizimle aynı sektörde , aynı heyecanla çalışan irili ufaklı parke ve PVC yer kaplaması satıcılarını çatımız altında birleştirmektir. Her ortağa gücü oranında hisse vermek ve BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR KAZAN KAZAN mantığı ile büyümektir.

  • Adres: Altınova Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Hasan Tahsin Sk. No: 37 Serdivan / SAKARYA
  • Telefon: 0 264 2815000
  • [email protected]
  • www.sanizemin.com.tr