Sağlam Tapu ile ‘risk’ değil, ‘gayrimenkul’ satın alın

black background abstract cloth or liquid waves illustration of wavy folds of silk texture satin or velvet material or gray luxurious background or wallpaper design of elegant curves black material; Shutterstock ID 100222058

FU Gayrimenkul, dijital platformda hayata geçirdiği Sağlam Tapu ürünü ile gayrimenkul satın almak isteyenlerin tapu işlemlerinin, kuralına uygun şekilde gerçekleşmesine yardımcı oluyor. Bireysel kullanıcıların satış resmi senedi ve tapu senedini inceleyen FU, satın alınacak gayrimenkulle birlikte gelebilecek muhtemel riskleri minimize etmek için gerekli işlemlerin süreçlerini yönetiyor.

Banka ve kurumlara sağladığı ipotek tesisi hizmetiyle sektörünün zirvesinde yer alan FU Gayrimenkul, hayata geçirdiği Sağlam Tapu ile gayrimenkul satın alırken oluşabilecek riskleri minimize ediyor.

Sağlam Tapu ile geleceğinizi güvence altına alın

Sağlam Tapu ile bireysel kullanıcıların tapu güvenliği konusunda içini rahat ettirmek için satılacak gayrimenkulün tapu kütüğü ile satış resmi senedi ve tapu senedini tüm detaylarıyla inceleyen FU; gayrimenkul satın alımının zorlu süreçlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor. FU Gayrimenkul, gayrimenkullerde oluşabilecek beyan, şerh ve benzeri takyidatlar gibi riskleri minimize ederek gayrimenkul satın almak isteyenlerin hak ve maddi kayıplarını önlemek için çalışıyor.

Sağlam Tapu hakkında gereken bilgileri, www.saglamtapu.com üzerinden online olarak edinebileceğiniz gibi, beğendiğiniz ve almayı düşündüğünüz gayrimenkulün Hürriyet Emlak’ta listelenen ilanında yer alan formu doldurarak da edinebilirsiniz.

FU Gayrimenkul, faaliyette bulunduğu tüm sektörlerdeki teknolojik alt yapısını ve güçlü marka değerini Türkiye’nin alanında ilk ve tek danışmanlık hizmeti olan ile Sağlam Tapu’ya taşıyarak sektördeki gücünü bir kez daha ortaya koyuyor.

Editöre Not:

Sağlam Tapu’ya ulaşmanı en kısa yolu…

  • Sağlam Tapu, gayrimenkul satın alımı için banka kredisi kullanmayan müşterilere, tüm Türkiye’de hizmet veriyor.
  • Sağlam Tapu danışmanlığı almak için önce siteye üye olmak gerekiyor.
  • Üye girişi yaptıktan sonra online satın alım adımlarını takip ederek istenen bilgileri girmeniz ardından kredi kartı ile ödeme yapılması gerekiyor.
  • Ödemenin başarıyla gerçekleşmesi ile üyenin e-posta adresine ve belirttiğin cep telefonu numarasına SMS ile bilgilendirme gönderiliyor.
  • Sağlam Tapu talebi sistemde tanımlanmasıyla, danışmanlık hizmetini gerçekleştirecek uzmanınız belirlenir ve üye ile paylaşılıyor.
  • Müşteri temsilcileri Çağrı Merkezi numarasında arayarak uzman danışman ve işlemleriniz hakkında ön bilgilendirme yapıyor ve randevu takviminin belirlenmesini sağlıyor.
  • Sağlam Tapu uzmanınız, tapuda işlemlerinizin tamamlanacağı randevu tarih ve saatinde tapu dairesinde hazır bulunuyor.
  • Tapu işlemleriniz için gerekli evrakları inceliyor, açıklamalarını yapıyor.

FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş. Hakkında: 26 Banka ve 42 banka dışı finans ve finans dışı kuruluşun, kullandırdıkları kredilerin, finans dışı kurumların alacaklarının teminatını oluşturan ipotek işlerini yürütmek üzere 2005 yılında kurulmuştur. 52’si avukat olmak üzere 111 kişilik kadrosuyla hizmet veren FU Gayrimenkul, tüm Türkiye il ve ilçelerinde 690’ın üzerinde avukat ve avukat olmayan diğer uzmanlardan oluşan yaygın bir ağa sahiptir. BDDK’nın yayınladığı Bankaların Destek Hizmeti Almalarına İlişkin Yönetmelik kapsamında, ISAE 3402 standartlarına uygun Tip II türünde bağımsız denetim kuruluşu KPMG tarafından hazırlanan hizmet güvence raporu ile hizmet vermektedir. FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş. işlemleri, uzman kadrolarıyla en kısa sürede sonuca ulaştırmaktadır.