SAMET, Alpha Box ile Çekmece Sistemlerine Yenilik Getiriyor

Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET, yeni nesil Alpha Box çekmece sistemleri ile mobilyalarda fark yaratıyor

İstanbul, 24 Nisan 2017 – 44 yıldır kendi teknolojisini geliştiren, üreten ve 100’den fazla ülkeye ihraç eden SAMET, bugünün ve geleceğin başarılarına imza atan yenilikçi çözümler sunuyor. İnovasyonu mükemmel tasarımla buluşturan ürünleriyle mobilya aksesuar sektörünün lideri olan SAMET, IF Design tasarım ödüllü Alpha Box çekmece sistemleriyle mobilyalara özgün bir dokunuş katıyor.

Tasarım ayrıntılarda gizlidir

Yüksek kaliteli ray teknolojisi ve geliştirilmiş fonksiyonel özellikleriyle öne çıkan Alpha Box, yaşam alanlarında aranan kullanışlılık ve konforu sağlıyor. Yalın formu ile göz dolduran zamanın ötesinde bir tasarıma sahip Alpha Box çekmece sistemleri, ince ve dik yanak tasarımını yüksek taşıma kapasitesi ile birleştirerek maksimum çekmece içi kullanımı sunuyor. Banyo ve mutfak alanlarıyla tam uyumlu yeni beyaz, gri ve antrasit renk seçenekleri ve sınırsız bordür kullanımı ile tasarım özgürlüğü sunuyor.

Her yönüyle yenilikçi

Kusursuz hareket kabiliyeti ve aktüel çizgilere sahip olan Alpha Box, bas-aç ve yavaş kapanma fonksiyonları ile zarif ve modern tasarımıyla uyumlu Invaria çekmece içi düzenleme sistemleri vasıtasıyla güncel ve kullanışlı çözümler sağlıyor.

SAMET’in şık görünümü ile dikkat çeken yeni nesil Alpha Box çekmece sistemleri, raya entegre mandal sistemi ve ön panelin aletsiz montaj ve demontaj özelliği sayesinde pratik kurulum imkanı veriyor. Sağ-sol ve yukarı-aşağı gelişmiş ayar olanağını çekmece içerisinden kolayca uygulanabilecek şekilde sunuyor. Dünyada ilk olarak uygulanan 18 mm taban tahtasının freezelenmeden kullanılabilmesi ile taban tahtasının montajı hiçbir işlem görmeden yapılabiliyor ve üretim hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlanabiliyor. Alpha Box, mobilya tasarımlarını modern bir dokunuşla mükemmelleştiriyor.