Şan Orman Ürünleri

Şan Orman Ürünleri Paz.San.ve Tic.Ltd.Şti. 1999 Yılında İstanbul-Pendik-Kaynarca’da kurulmuş olup günümüze kadar aynı bölgede Merkez ofis, Showroom ve Depomuzla hizmete devam etmekle birlikte 2013 yılından itibaren Lojistik imkanları ve İmalat altyapısı açısından daha uygun olan ayrıca artan depolama alanı ihityacımızı karşılayabilen Pendik-Kurtköy-Şeyhli Mah. Sanayi bölgesindeki yeni yerimizde toplam 4200 m2 kapalı alanda Orman Ürünleri sektöründe faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Şan Orman Ürünleri Paz.San.ve Tic. Ltd.Şti. sektördeki önemli üretici firmaların bayiliklerini yapmaktadır.

Şan Orman Ürünleri Ltd.Şti. Laminat Parkenin ülkemizde üretimine başlandığı tarihten itibaren satış ve uygulama yaparak bu sektörde 18 yıllık tecrübesiyle etkin biçimde yer almaktadır.

Şan Orman Ürünleri Ltd.Şti. 2006 yılından buyana İtalyadan ithal ettiği son teknoloji ürünü CNC makinelerde Panel Ebatlama, PVC Kenar Bantlama ve Panel İşleme işleri yapmaktadır. Ebatlama,Bantlama ve Panel İşleme işlerinde modern makineleri, tecrübeli personeli, titiz üretim anlayışı ve hızlı servis imkanlarıyla sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak hizmet vermektedir.

Firmanızla birlikte başarmanın getireceği mutluluğu paylaşmak dileğiyle…