SBS’den çevreye ve insana duyarlı ürünler…

SBS ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş 2010 yılında 10.000 m2 kapalı alanıyla Bursa’nın Mustafa Kemal Paşa ilçesinde fabrika üretimine başlayarak kullanmış olduğu teknolojisiyle, sektörün yeni yüzü olarak sağlam adımlarla ilerlemekte.

Çevreye duyarlı, insana saygılı, müşteri memnuniyetinden ve kalitesinden ödün vermeden üretim yaparak her geçen gün farklı ülkelere ve yeni müşterilere ulaşmak için çalışıyoruz.

Diğer taraftan yeni yatırımları ve gerekli ar-ge çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.

Amacımız müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve içinde yaşadığımız toplumun takdirlerini kazanarak yaptığımız işleri en iyi şekilde gerçekleştirmek.

SBS Orman Ürünleri’nin hedefinde sürekli gelişmek, en iyi olmak ve verimliliği artırmak var. Orman ürünleri sektörü başta mobilya ve kağıt sanayi olmak üzere sürekli gelişim göstermektedir. Son dönemlerde orman ürünleri işleyen tesislerde önemli yatırımlar ve kapasite artışları görülmekte bu da sektörün dinamik yapısını ve potansiyelini ortaya açıkça koymaktadır. MDF ve Lif levha MDF kullanımı, orta ve ortanın altı gelir gruplarındaki mobilya talebini de artırmıştır.

Sektörde bugün müşteri memnuniyetini her zaman beklentilerinin üzerinde tutarak yer almaktayız.