Schattdecor Cup 2015 Şampiyonu YILDIZ SUNTA MDF

Sektöründe dünya lideri olan Dekoratif Kağıt Üreticisi Schattdecor geleneksel hale getirdiği müşterilerine yönelik sektörel futbol Turnuvası ve Şenliği‘ nin bu yıl üçüncüsünü tertipledi. 30 Mayıs 2015’de Çayırova Stadında gerçekleştirilen turnuvaya sektörün önde gelen şirketleri büyük ilgi gösterdi. Turnuvaya Schattdecor başta olmak üzere AGT, ASD Laminat, Çamsan Entegre, Gentaş, Lignadecor, Starwood, Teverpan, Vezirköprü ve Yıldız Sunta MDF şirketlerinin futbol takımları ve onlara destek veren büyük bir taraftar grubu iştirak etti. İki grup halinde gerçekleştirilen müsabakalar sonucunda yarı final vizesi alan takımlar belli oldu. A Grubunda mücadele eden Yıldız Sunta MDF grup lideri olurken Çamsan Entegre grup ikincisi olarak yarı final vizesi alan grubun diğer takımı oldu. B Grubunda ise Vezirköprü grup lideri olarak ve Gentaş grup ikincisi olarak yarı finale yükselen diğer takımlar oldular. Yarı finalin ilk maçında Yıldız Sunta MDF ve Gentaş karşı karşıya gelirken,Vezirköprü ve Çamsan Entegre diğer yarı final maçında final vizesi için mücadele ettiler. Yıldız Sunta MDF ve Gentaş arasında oynanan yarı finali müsabakasını Yıldız Sunta MDF 3-1 kazanark adıı finale yazdıran ilk takım oldu. Diğer yarı final müsabakasında Çamsan Entegre’yi 5-1 mağlup eden Vezirköprü final oynamaya hak kazanan diğer finalist oldu. Gentaş ve Çamsan Entegre arasında oynanan üçüncülük maçını penaltılar sonucu Çamsan Entegre kazandı ve böylelikle turnuva 3’cüsü olarak büyük bir başarı elde etmiş oldu. Final maçı için sahaya çıkan Yıldız Sunta MDF ve Vezirköprü tüm seyircilere keyifli bir final mücadelesi izleme imkanı sundu. Çekişmeli ve heyecan dolu geçen mücadelede gülen taraf Vezirköprü’yü 1-0 mağlup eden Yıldız Sunta MDF oldu. Bu sonuçlarla turnuvada sıralama şu şekilde gerçekleşti:

Yıldızsunta MDF

  1. Yıldız Sunta MDF
  2. Vezirköprü
  3. Çamsan Entegre
  4. Gentaş
  5. Starwood
  6. Lignadecor
  7. AGT
  8. Schattdecor
  9. ASD
  10. Teverpan

 

Schattdecor

Vezirköprü

 

Unknown

Teverpan

Starwood

Gentaş 2

Çamsan

ASD

AGT

Şenlik havasında geçen ve yaklaşık 350 davetlinin katıldığı turnuva sonunda dereceye giren ve ödüle layık görülen takım ve sporculara kupaları ve madalyaları Schattdecor Genel Müdürü Maciej Piatek tarafından takdim edildi.

 

Turnuvaya katılan ve birincilik için mücadele eden bütün takımlara teşekkür eden Maciej Piatek; “Schattdecor olarak futbol turnuvasının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Çok centilmence bir mücadele oldu. Turnuvaya katılımlarınızdan ve centilmence mücadele etmenizden dolayı hepinize teşekkür ediyor ve kutluyorum. Umarım bu turnuva yeni dostlukların oluşmasına vesile olmuştur.” dedi.

 

Müsabaka sonrasında bütün takımlar, aileleriyle ve taraftarlarıyla nezih bir akşam yemeği ziyafetinde buluştu ve bu sayede günün yorgunluğunu atma fırsatı buldu. Geleneksel olarak düzenlenen Schattdecor Futbol Turnuvası ve Şenliğinde önümüzdeki yıl buluşulmak temennisiyle etkinlik son buldu.

Özel ödüle layık görülenler:

 

Fair Play Ödülü: AGT

En iyi Taraftar Ödülü: Çamsan Entegre

En iyi Oyuncu Ödülü: Saim (Vezirköprü)

Gol Kralı Ödülü: Uğur (Vezirköprü)

En iyi Kaleci Ödülü: Gökhan (Vezirköprü)

 

Vezirköprü ikincilik

Çamsan en iyi taraftar

AGT centilmenlik Ödülü

IMG_4763

IMG_4489

çamsan üçüncülük 2

IMG_4485