SCHATTDECOR’ dan bir ilk daha…

SCHATTDECOR 1. PLAJ VOLEYBOL TURNUVASI VE ŞENLİĞİ

 

Bu sene ilk olarak Kadıköy Kalamış da düzenlenen 1.Schattdecor plaj voleybolu turnuvası ve Şöleni oldukça çekişmeli mücadelelere sahne oldu.

orsiad_1_17sahaOrganize sorumluları Erengül Yıldız, Sinem Değerli, Özge Gül ve Taner Akın tarafından gerçekleştirilen organizasyona ASD, ÇAMSAN ENTEGRE, GENTAŞ, KASTAMONU, LİGNADECOR ve SCHATTDECOR takımları katılımcı olarak iştirak ettiler.

orsiad_1_4

orsiad_1_2

orsiad_1_5

orsiad_1_6

orsiad_1_7

orsiad_1_8Hazırlıkların günlerce sürdüğü organizasyon şölen havasında geçti ve meyvesini saha içinde fazlasıyla verdi. Hava şartları ve saha plaj voleybolu için muhteşemdi. Gelen tüm konuklar hem çekişmeli müsabakalara şahit oldular hem de keyifli bir gün geçirme fırsatı buldular. İki sahada aynı anda başlayan müsabakalar, Türkiye voleybol federasyonundan gelen profesyonel hakemler tarafından yönettildi.

orsiad_1_13kastamonu-entegre

orsiad_1_34schattdecor

orsiad_5_fair-play-odulu-lignadecor

orsiad_6_camsan-entegre

orsiad_4_gentas

Fair play ruhunun hiç eksilmediği, lig usulü şeklinde oyanan maçlarda, puan sıralamasında ilk dörde kalan takımlar Final Four mücadelesi verdiler. Final ve üçüncülük maçları adeta kıran kırana süren karşılaşmalara sahne oldu. Final maçı Çamsan-Gentaş arasında oynanırken,üçüncülük maçıda Kastamonu-ASD arasında geçti. Şampiyonluğu Çamsan’ın göğüslediği turnuvada sıralama ise şöyle oldu.

orsiad_7_birincilik-odulu-camsan-entegre1-Çamsan

orsiad_1_11ikincilik-odulu-gentas2-Gentaş

orsiad_1_55ucunculuk-odulu-kastamonu-entegre3-Kastamonu

orsiad_1_asd4-Asd

orsiad_3_en-iyi-taraftar-odulu-camsan-entegre

orsiad_1_44seyirciDiğer Ödüller: Fair Play Ödülü: LİGNADECOR ve En İyi Taraftar Ödülü: Çamsan Entegre tarafından sahiplerini buldu.

orsiad_1_66yemekÖdül töreninin ardından tüm konuklar günün yorgunluğunu beraberce yenen akşam yemeğinde çıkarttılar. Bu keyifli organizasyona katılımın önümüzdeki yılda tekrarlanacağını şimdiden söyleyebiliriz.