Schattdecor Gebzedeki Parke Showromunu Açtı

“Tek kaynak, sınırsız çözümler” – Dekor Tifdruk baskıcısından yüzey uzmanına!

Schattdecor Gebze fabrikasından yeni parke Showroom u açılışını gerçekleştirdi. 27 Şubat – 2 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleşen açılışta Almanya ofisten uzman ekipte yer aldı.

Schattdecor’un Gebze’deki yeni parke showroom’unun açılışına katılan Yapı Gazetesi ekibimize Schattdecor Türkiye Tasarım Şefi Sinem Değerli şu açıklamalarda bulundu;

Video için tıklayınız

“Schattdecor’un uluslararası bir tasarım ekibi var ve bu ekiple dünyadaki tüketicilerin farklı tercihlerini ve yaşam stillerini tarif eden güzel trend temaları üzerinde araştırmalar yapıyor.  Ve bu bilgileri kendi sektörü ile paylaşıyor.

Biz Schattdecor Türkiye ekibi olarak, müşterilerimize yakın olma ve yenilikler yaratma çabası içerisindeyiz. Parke sektörümüz sürekli olarak ilerlemeye devam ediyor, bu sebeple  dekorlarımızı yakından görmeleri için yeni showroomu müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.”  dedi ve “katılım sağlayamayan müşterilerimizi en kısa zamanda Gebze’deki Showroom’umuza bekliyoruz.” diye ekledi.

Schattdecor Güney Avrupa- Orta Doğu- Afrika Satış Müdürü Andreas Bruckbauer;

“Schattdecor Gebze’nin yeni showroomunda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Burada Türkiye ekibiyle birlikteyiz. Parke pazarı bizim için çok önemli. Bu yeni showroomda zemin sunumunun yeni boyutuyla, ürünlerimizi tüm müşterilerimize mükemmel bir şekilde tanıtma imkânı yakaladığımız için çok mutluyuz.” dedi. Son yıllardaki parke ve levha yatırımlarıyla büyümeye devam eden bir sektörümüz var. Bu sektör dünya liginde üst sıralara çıkmaya başladı. 2018 yılında Gebze fabrikamıza 3. Baskı hattımızı kuracağız” diye ekledi.

Biz Dekorları Başarılı Kılıyoruz.

Gelemeyenler için showroomu adım adım görüntüledik. Sanal tur olarak gezebilirsiniz.