Schattdecor yeni trendlerini Sicam fuarında tanıtıyor            

 

Bireysellik için daha fazla alan

Dijitalleşmiş dünyamızdaki yaşam giderek daha hızlı, daha gürültülü, daha hareketli bir hal alıyor. Huzur, dinginlik ve bireyselliğe duyulan özlem büyüyor, özellikle de kendi evimizde. Schattdecor NEW CLARITY, TINTED BLACK ve GLOBAL SPIRIT ile trend temalarını tutarlı bir çizgide geliştirmeye devam ediyor ve kişiye özel tasarlanmış sakin bir liman yaratma olanağı sunuyor.

orsiad_new_clarityNEW CLARITY huzuru, kolaylığı ve dikkat dağıtıcı şeylerden arındırılmışlığı ifade ediyor. Bunun özü sadelik ve minimalizmdir – sade çam ağaçları, modern, açık tonlu meşe, düzenli tekrarlanan hareler ya da optik beton görsellerini içerir.

TINTED BLACK ahenkli, sakinleştirici ve kayıtsızdır. Farklı siyah tonlarıyla yüksek nitelikli bir görünüm ortaya çıkar. Ama bal rengi tonlarla veya asil kahverengiyle kombine halde tekdüzeden başka her şeydir.

orsiad_global_spiritGLOBAL SPIRIT farklı stillerin karışımını, dünyaya açık olmayı, bireyselliği ifade eder. GLOBAL SPIRIT rengarenk ve cesurdur. Farklı ahşap görünümleri güzel bir zıtlık oluşturur, öyle ki derli toplu bir tablo ortaya çıkar.

Ayrıca: Schattdecor bu sunumlarının yanı sıra, emprenyeleme alanında yeni bir ürün sunumuna hazırlanmaktadır. Sicam fuarında ki sürprizlere hazır olun: Salon 6, Stant A30/34!

 

Rengarenk malzeme karışımı ve kültürel değişim – işte bu GLOBAL SPIRIT