Sektörde 37 Yıllık Bir Tecrübe: Protaş Parke

Orman ürünlerinde sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi bulunan Protaş Parke sahibi Yasin Dikilitaş ile görüştük.

ORSİAD:Protaş markasını ve kendinizi kısaca tanıtabilir misiniz?

Protaş Parke: 1983 yılından beri orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Protaşparke dünyası olarak birçok markanın yanı sıra Lamiset markasıyla da tüm Türkiye’ye toptan ve perakende hizmet vermek istiyoruz.

ORSİAD: Sektör içinde Lamiset markasının önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Protaş ParkeLamiset parkenin özelliği, en güzel yanı çok kolay döşeniyor olması ve sektörde en çok tercih edilen renklere sahip olmasıdır. Bunun yanı sıra,  ustalardan aldığımız geri dönüşler oldukça olumlu. Ürünün kalitesi, 15 yıllık garanti süresi bizim için satışlarımızda çok rahat imkanlar sağlıyor. Lamisetparkenin yanında tüm Türkiye genelinde Protaşmarkası ile kapron şilte satış hizmetimiz de bulunmaktadır.

ORSİAD: Billurlar A.Ş’nin sizin açınızdan önemi nedir?

Protaş Parke:Billurlar A.Ş firmasının bölgemizde Çukurova’da depo açması lojistik anlamında bize çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu yıl sektörde parke arzında sorunlar olmasına rağmen Billurlar A.Ş ile tedarik konusunda hiç sorun yaşamadık. Depolarında her türlü ürün her daim bulunmaktadır. Billurlar A.Ş firması kendi sektöründe öncü bir kuruluş olup ürün tedariki konusunda müşterilerine hızlı hizmet vermektedir.

ORSİAD: Eklemek istedikleriniz var mı?

Protaş Parke: Protaş parke dünyası Lamiset, Çamsan, AGT, Peli Parke olmak üzere birçok parke firmasının bayiliğini yapmaktadır.