Sektörün öncü markası AGT, Bursalı ustalarla eğitim seminerinde buluştu

 

Geniş ürün yelpazesiyle yaratıcı çözümler sunan AGT, usta eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. 15 Mart’ta gerçekleşen İzmit’in hemen ardından, 16 Mart Perşembe günü Bursa Sheraton Otel’de gerçekleşen AGT usta eğitimine de sektör temsilcilerinin ilgisi yoğun oldu.

AGT, trendleri belirleyen ürünlerinin yanı sıra sektöre kattığı değerle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Eğitim almış insan kıymetlerine verdiği önemi yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği usta eğitimleriyle ortaya koyuyor.

AGT’nin yurt içi ve yurt dışında verdiği bu eğitimlerde katılımcılara; gerek MDF-Lam, panel, profil, gerekse kapı ve parke ürünleri hakkında üretim süreçlerinden teknik özelliklerine, kullanım alanlarından montajlarına dek pek çok konuda bilgi aktarılıyor. Eğitimlerle standartlara uygun, kalite kriterleri doğrultusunda üretilen ürünlerin, doğru detay ve uygulama ile yapılması konusunda farkındalığın arttırılması amaçlanıyor.

Eğitim seminerlerinin Bursa ayağı ise 16 Mart Perşembe günü Bursa Sheraton Otel’de gerçekleşti. Yüksek sayıdaki katılımlarıyla ustalar, AGT’nin en yeni ürünleri ve kullanım alanları hakkında teknik bilgi edindi.

 

Yaklaşık 350’nin üzerinde kapı ve parke ustası, AGT’nin en yeni ürünleri ve kullanım alanları hakkında teknik bilgi edindi.

Sektörde eğitimin önemine inandıklarını dile getiren AGT Genel Müdürü Şirzat Subaşı “Hem yurt içinde hem yurt dışında başlattığımız usta seminerlerimize, bu yıl da devam ediyoruz. AGT ürünlerimizi son kullanıcılarımızla buluşturmamızda bizlere emekleri ile destek olan değerli ustalarımıza, gelişen teknoloji ile sürekli yenilenen ürünler hakkında bilgilerini tazelemeleri konusunda yardımcı oluyoruz. Bu eğitimlerimiz ile sektörde fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi.