Şeref Şanlıoğlu Orm. Ürn. Ltd. Şti

Şeref Şanlıoğlu Orm. Ürn. Ltd. Şti’ni kuran Şeref Şanlıoğlu ve Şenol Şanlıoğlu’nun orman ürünleri serüveni 1978 yılında Şanlıoğlu Kereste Ticareti Şeref Şanlıoğlu unvanı altında faaliyete başlayan Şahıs firmasıyla başlamıştır. Daha sonra Şeref ve Şenol Şanlıoğlu amca çocuklarıyla birlikte şahıs firması olan firmayı şirkete dönüştürmüşler ve uzun yıllar birlikte hareket etmişlerdir. Bu hareket 2002 yılında son bulunca aynı yılın mayıs ayında Şeref Şanlıoğlu ve Şenol Şanlıoğlu Şeref ŞanlıoğluOrm. Ürn. Ltd.Şti’ni kurmuşlardır.

Firma dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik alt yapısıyla orman ürünleri temin ve dağıtıcısı olarak sektörün seçkin şirketlerin biri olmayı başarmıştır. Firma orman ürünlerinde söz sahibi ilkesi doğrultusunda kuruluşundan bu güne kadar istikrarlı ve dengeli bir büyüme göstererek pek çok projeye imza atmıştır. Bu çalışmalarıyla orman ürünleri sektöründe prestijli bir kariyer edinerek faaliyet alanında sürekli yükselen bir grafik çizmişve bu çizgisini her zaman devam ettirmiştir. Şeref Şanlıoğlu Orm. Ürn. Ltd. Şti Samandıra Sancaktepe’deki kapalı ve açık toplam 13.000 m2’lik tesisi yanında Dudullu modoko civarındaki 3000 m2’lik mağazasını da kısa sürede faaliyete sokarak satış faaliyetlerini sürdürmektedir.

Satış faaliyetlerini daha geniş bir müşteri kitlesine ulaştırmak amacıyla sektöründe lider olan Yıldız Entegre, Starwood, Gentaş, Yıldız Sunta Mdf, Kastomunu Entegre, Çamsan, Roma Plastik vb. gibi firmaların toptancılığını ve bayiliğini yapan firma uluslararası düzeyde de iş birliği yapmaktadır. Satış sonrası hizmetleri ile de müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutan ve sahip olduğu bilgi birikimiyle alanında söz sahibi olan Şeref Şanlıoğlu Orm. Ürn. Ltd. Şti sektöründe öncülük etmeye devam etmektedir.

  • Adres    : Esenşehir Mah. Necip Fazıl Bulvarı, Çetinkaya Sok. No:4 Yukarı Dudullu – Ümraniye / İSTANBUL
  • Tel        : (0216) 420 84 10 (9 Hat)     Faks : (0216) 420 84 19
  • [email protected]
  • www.serefsanlioglu.com