Sert zeminlerde bir sonraki devrim: COREtec®

Sert ağaç veya doğal taş döşemelerin hoş ve doğal görünümünü kim sevmez ki? Ancak bu klasik görünümün cazibesi zaman zaman banka hesabınıza biraz ağır gelebilir veya satın alırken planlamadığınız ek bakım gerektirebilir… Hal böyle olunca, % 100 su geçirmez, etkileyici bir garanti ve kolay kurulum sunan bir zemin arayışındaysanız COREtec® zeminler çözümünüz olacaktır.

 

% 100 su geçirmez COREtec® zeminler, yapıştırma LVT, masif kilitleme LVT veya laminat parkelere mükemmel bir alternatif olan tamamen sert zemin döşeme kategorisini temsil eder. Ekstrüzyon çekirdeği, geri dönüşümlü ahşap, bambu, kireç taşı ve saf vinilden oluşur. COREtec® zemin ıslak alanlara monte edilebilir. Bu ürünle döşenen zeminlerde neme maruz kaldıklarında şişme olmaz ve ömür boyu su geçirmez bir garantiyle desteklenirler.

50LVT1803bCOREtec® zeminler yenilikçi, dayanıklı ve konforlu olmalarıyla tanınırlar. USFloors firmasının patent bekleyen bu yapısı son derece istikrarlıdır ve normal koşullar altında genişlemez veya daralmaz. Büyük odalardaki genişleme şeritlerine gerek yoktur. Kurulumdan önce ortama alıştırma gerekmez; bu sayede zemin sert yüzey zeminlerinde bile derhal kurulabilir. COREtec®, zeminin tüm alt kat kusurlarını gizleyen tek zemindir.

50LVT1803COREtec® zeminler, maksimum dayanıklılık için 0,5 mm ticari amaçlı aşınma tabakasına sahiptir. UV akrilik yüzeyi, iki kat daha üstün leke direnci ve temizlenebilirlik sağlar. Ekli bir mantar altlığı ile ahşap veya taş görünümünün tadını çıkarabilirsiniz. COREtec®, sıradan LVT zeminden daha sessiz ve daha sıcak bir zemindir ve ilave bir alt tabaka gerektirmez.

Waiting room
Waiting room

Benzersiz Satış Özellikleri

100% SU GEÇİRMEZ: Islak zeminler için mükemmeldir

ÇİZİLMEYE KARŞI DAYANIKLI: İki kat UV akrilik kaplama

AŞIRI DAYANIKLI: Kurulumdan önce ortama uyumlanması gerekmez

SESSİZ ZEMİN: Mantar altı tabakası nedeniyle gürültüyü azaltır

HİÇBİR ALT YAPIYA İHTİYAÇ YOKTUR: Alt kattaki kusurları gizler

KOLAY KURULUM: Yaygın takdir kazanan L2C sistemi sayesinde kolay kurulur

GARANTİ:Ömür boyu konut ve 10 yıllık ticari kullanım garantisi

İLGİ ÇEKİCİ TASARIMLAR: Modern iç döşemeler ve tüm iç mekanlar için zengin döşeme tasarımları