Sınır tanımayan hassas baskı

OCÉ ARIZONA SERISI UV FLATBED YAZICILAR

you can

Sert ve esnek malzemelerde olağanüstü görüntü kalitesi

Océ Arizona Serisiyle display ürünleri kapasite ve gücünüzü bir üst düzeye taşıyın. Bu UV kurutmalı ve rulodan ruloya mürekkep püskürtmeli yazıcılar, neredeyse hayal edebileceğiniz tüm ortamlar üzerinde fotoğraf kalitesinde hatasız baskılar üretmenize olanak tanır. Aralarından seçim yapabileceğiniz tamamen yenilenmiş model yelpazesiyle Océ Arizona Serisi, display ürün gelirlerinizi artırmak için harika fırsatlar sunar.

Dünyaca ünlü

Océ Arizona, ilk ortaya çıktığı günden bu yana övgüler almaktadır.

Orijinal Océ Arizona 250 GT modeli, sektöre en kapsamlı ve olumlu etkide bulunması muhtemel dijital görüntüleme ürünü geliştirmesine verilen DPI Vision Ödülü ile onurlandırılmıştı. Bu Seri o günden bu yana gücüne güç katarken, olağanüstü görüntü kalitesi, çok yönlülüğü ve üretkenliği sayesinde 30’dan fazla sayıda sektörel ödül kazandı.

Océ VariaDot görüntüleme teknolojisi

Olağanüstü görüntü kalitesiyle Océ Arizona Serisi yazıcılar, birinci sınıf baskı hizmetleri sunabilmenizi sağlar. Gerçekçi, fotoğraf benzeri görüntü kalitesi, Océ VariaDot görüntüleme teknolojisi sayesinde elde edilir. Değişken boyutlu damlacıklar kullanır ve vurgulanan alanlarda daha ince ayrıntılar ve daha pürüzsüz degradeler sunarken, orta tonlarda net renkler, gölgelerde ve düz renkli alanlarda inanılmaz yoğunluk sergiler. Standart, sabit damlacıklı, 6 renkli mürekkep püskürtmeli yazıcılarla karşılaştırıldığında çok daha üstün görüntüler elde ederken yüzde 50 daha az mürekkep kullanır.

sample1

Az çoktur

Océ VariaDot görüntüleme teknolojisi, baskı kafasının, tipik tek bir büyük damlacık yerine farklı boyutlarda damlacıklar üretmesini sağlar. Bu da, çözünürlükten bağımsız olarak, altı renkli, sabit noktalı yazıcılarla yazdırılmış görüntülere kıyasla daha az gren anlamına gelir. Damlacık boyutunun 6 pikolitreye kadar küçültülmesi, daha pürüzsüz degradeler ve çeyrek tonlarla daha keskin görüntüler üretir.

Canon Logo

Öte yandan, 42 pikolitreye kadar büyük damlacıklar oluşturma becerisi, yoğun ve düz renkler üretir. Bunun net sonucu, genellikle 1.440 dpi veya daha yüksek çözünürlüklerden beklenen keskinlikte fotoğrafa yakın görüntü kalitesidir.

Samples5

Her Océ Arizona yazıcı; mükemmel pozalanmış, dört renkli, altı punto metinleri tüm gün boyunca yazdırabilir ve Yüksek Çözünürlüklü yazdırma modu içeren modeller mükemmel 2 punto metinler bile üretebilir.

Buna ek olarak, Océ Arizona 400 ve 600 Serisi yazıcılar Etkin Piksel Yerleşimi Telafisi sağlar. Flatbed tablası, sistemin düzlüğünü belirlemek için haritalanır ve Flatbed tablasının tamamında bir örnek, son derece keskin baskının garanti edilmesi için piksel yerleşimini etkin olarak ayarlar.

Rulo Ortamı Seçeneği (RMO) üzerinde, haritalama yazdırma sırasında dinamik olarak yapılır. Bunun amacı, plakanın UV lambalarıyla ısınmasını telafi ederek RMO üzerinde optimum baskı kalitesini garanti etmektir.

Mürekkep maliyetlerini yüzde 50’ye varan oranlarda azaltın

Océ VariaDot görüntüleme teknolojisi yalnızca dört renk kullandığı ve tam olarak doğru boyutta damlacıklar püskürttüğü için, sabit damlacıklı, altı renkli yazıcılara kıyasla yüzde 50’ye varan oranlarda daha az mürekkep kullanır. Bir metrekare baskı için bu kazanç, 8ml daha az mürekkep kullanımına eşittir ve böylece günümüz dünyasında gerçekten fark yaratan maliyet tasarrufları sağlar.

samples6

Çarpıcı satış noktası materyalleri, afişler, teşhir grafikleri, reklam panoları ve daha fazlasını üretin.

Ödün vermeden hassas baskı

Bir dizi güçlü özellik ve yenilikçi teknoloji, Océ Arizona Serisinin muazzam çeşitlilikte sert ve esnek ortamlar için ideal yazıcı olmasını sağlar.

samples7

Océ VariaDot görüntüleme teknolojisi

• Gerçek gri skalası: Olası tüm görüntü öğeleri için 6-42 pikolitre damlacıklar

• Fotoğraf görüntüsüyle karşılaştırılabilen olağanüstü baskı kalitesi

• Daha ince ayrıntılar, daha pürüzsüz degradeler artı yoğun ve bir örnek, düz renkler

• Bir örnek, son derece keskin baskıları garanti etmek için etkin piksel yerleşimi telafisi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rulo ortamı seçeneği

• Tüm modellerde fabrikadan sipariş sırasında veya yerinde yükseltme seçeneğiyle mevcuttur

• 2,2m genişliğe kadar esnek rulo ortamlarını destekler

• Başında durmadan baskı için kanıtlanmış güvenilirlik

Bağımsız sert ve rulo sistemleri

• Rulo ortamına yazdırırken bir sonraki sert ortam işinize hazırlanın – mod değiştirmek için durdurulması gerekmez

• Aralıksız rulo ortamı kullanımı, toplam ayakizini küçültür ve rulo ortamı israfını azaltır

Altı veya sekiz bağımsız mürekkep kanalı

• Altı veya sekiz bağımsız mürekkep kanalı için, ilave iki veya dört kanal (modele bağlıdır)

• Spot ve tam sayfa parlaklık efektiyle vernik uygulamaları yazdırın

• Renkli ortamlara yazdırmak için beyaz mürekkep kullanın, Arkadan Aydınlatmalı, Gece-Gündüz ve Opak uygulamalar oluşturun

• Güzel, yüksek hızlı üretim baskıları için CM2 baskıdan faydalanın

POP/POS üretimi için uygun ödüllü görüntü kalitesi, arkadan aydınlatmalı görüntüler, teşhir grafikleri, endüstriyel uygulamalar ve daha fazlası.

Güvenlik özellikleri

• Kapaklı lamba bölümü, operatörü ve baskı kafalarını UV ışığına aşırı maruz kalmaktan korur

• Taşıyıcı muhafazası, kesintiye uğradığında hareketi durdurarak yazıcıyı ortamların birbiriyle çarpışmasından korur

Kolay çalıştırma

• Özel elektrik veya basınçlı havaya gerek yoktur

• Monofaze elektrik gücü

• Bir işi tek tıklamayla yeniden yazdırma

• Karmaşık çok katmanlı işlerin etkili üretimi için toplu işlem modu

Gerçek Flatbed

• 50,8 mm (2”) kalınlığa kadar sert ortam veya nesneler için destek, modele bağlıdır

• Kenardan kenara baskı (tam baskı)

• Kolay, hassas, çift taraflı baskı

• Yeni 6 veya 7 bölgeli vakum sistemi, medyayı yerinde tutar ve standart boyutlu işler için zaman alan tabla maskeleme işlemini ortadan kaldırır

Toplu mürekkep sistemi

• Kolay açılan mürekkep torbaları

• Çalışırken kolay değiştirme

• Sıcaklığı düzenlenen sistem, tutarlı mürekkep akışkanlığını korur

• Düşük mürekkep uyarı sistemi

Sonsuz üretim olasılıkları

Océ Arizona Serisi, birinci sınıf fiyatlarla çalışmanızı sağlayan özelleştirilmiş uygulamalar dünyasına açılan kapınızdır. Sürtünme veya kuşak beslemeli sistemler kullanan, standart sert ortamlara yazdırabilen yazıcıların tersine, Océ Arizona Serisi neredeyse her türlü malzeme veya medya üzerine baskı yapabilir. Bu da, düzensiz şekilli ve kare olmayan malzemeler, ağır alt katmanlar ve ahşap gibi pürüzlü yüzeyli malzemeler anlamına gelir. Doğru, tekrar edilebilen baskı geometrisine sahip karmaşık teknik ve endüstriyel baskı uygulamaları için de mükemmeldir.

Mükemmel pozalama

Bir vakum sistemi, sert malzeme veya medyayı yazıcının düz tablasının yüzeyinde sabit tutarak, çoklu görüntüleme geçişlerinde ve çift taraflı baskı uygulamalarında bile mükemmel pozalama sağlar. Sonlandırmada zamandan kazanmak ve işgücü maliyetlerini düşürmek için kenardan kenara baskı (tam baskı). Karmaşık, çok katmanlı işlerin etkili üretimi için bazı modellerde zaman tasarrufu sağlayan bir toplu işlem modu sunulmaktadır.

En son Océ Arizona Serisi yazıcıları, müşterilerinizin yaratıcılığını körüklemek için, tam sayfa ve spot vernik ve beyaz yazdırma kullanan heyecan verici yeni uygulamaları destekler.

Esnek ortam baskısı

Rulo Ortamı Seçeneğiyle, sert baskı iş akışını hiçbir şekilde riske atmadan çok çeşitli esnek malzeme veya medya üzerine yazdırabilirsiniz. Bunların arasında, afişler, kumaşlar, filmler, kendinden yapışkanlı vinil ve çeşitli iç mekan ve dış mekan kağıtları bulunmaktadır. Çoğu sistemin tersine, iki baskı alanı birbirine karışmaz: Rulo Ortamı Seçeneğinde yazdırırken, operatör baskı sürecini kesintiye uğratmadan Flatbed üzerinde bir sonraki sert ortam işini ayarlayabilir. Sert ve esnek baskı modları arasında geçiş yapmak için operatör müdahalesi gerekmez. Bu da, üretim programınızda durma veya gecikme olmaması anlamına gelir.

Altı veya sekiz bağımsız kanal

Océ Arizona 400 ve Océ Arizona 600 Serisi yeni çok yönlülük düzeylerine ulaşır. Altı veya sekiz bağımsız mürekkep kanalı, spot ve tam sayfa parlaklık efektleri için vernik uygulamalarına ve ayrıca vernik gerekli değilse iki kat opaklığa sahip beyaz mürekkep kullanımına olanak tanır. Beyaz Mürekkep; beyaz olmayan malzemelere veya nesnelere yazdırmanızı (altına yazdırma), şeffaf ortamlar üzerine arkadan aydınlatmalı uygulamalar oluşturmanızı (üstüne yazdırma) ve spot renk olarak beyaz kullanmanızı sağlar. Günün saatine göre arkadan aydınlatılan veya aydınlatılmayan Gece-Gündüz görüntüleri için renkli katmanlar arasına aynı anda beyaz yazdırmanızı sağlar.

Altı veya sekiz mürekkep kanalı, ayrıca yeni üretkenlik düzeyleri anlamına da gelir. Artık mümkün olan CM2 (çift Mavi ve Macenta) püskürtme ucu yoğunluğu yazıcının üretkenliği artırır. Tabla maskeleme olmadan standart malzeme boyutlarını destekleyen, kullanıcı tarafından seçilebilen çok sayıda vakum bölgesi de, sistemin üretkenliği belirgin ölçüde artırır.

Ekstra üretkenlik

Océ Arizona XT modellerinin ekstra genişliği, 2,50m x 3.05m’ye kadar sert ortamlar veya standart 1,22m x 2.44m boyutlarındaki paneller için sürekli görüntüleme modunda kullanılabilmesini sağlar. Bu boyutta iki adet sert panel, Flatbed tablasının ayrı vakum bölgelerine takılabilir. Bir panel yazdırılırken, operatör diğer paneli değiştirebilir. Ortam değiştirilirken yazıcının asla yazdırmayı durdurması gerekmediğinden, kullanıcılar net baskı üretimlerini belirgin ölçüde artırabilir.

Océ Arizona Serisi yazıcılar

Océ Arizona 6×0 XT                                                                        Océ Arizona 6×0 GT

Uygulamalar:

Satış noktası reklam panoları, Posterler,                                                    Satış noktası reklam panoları,

tabela ve afişler, Araç giydirmeleri,                                                              Posterler, tabela ve afişler,

Arkadan aydınlatmalı reklam panoları,                                                      Araç giydirmeleri,

Endüstriyel uygulamalar, Çok büyük                                                         Arkadan aydınlatmalı reklam panoları,

boyutlu projeler, 1,25m x 2,5m (4’ x 8’)                                                     Endüstriyel uygulamalar

sert panellerin sürekli üretimi

 

Sert ortam boyutu:                   2,50m x 3,05m                                                              1,25m x 2,50m

 

Sert ortam kalınlığı:                   50,8mm                                                                           50,8mm

 

Océ VariaDot baskı teknolojisi

6 – 42 pikolitre damlacıklar, kafa başına 636 püskürtme ucu, iki baskı kafası/renkli, çift sıralı tasarım

Hızlı baskı hızı                            64,7m2/saat                                                                   60m2/saat

Üretim baskı hızı                       49,7 m2/saat (*)                                                            46,3m2/saat (*)

Kaliteli baskı hızı                        33,3m2/saat                                                                   31,3m2/saat

Güzel sanatlar baskı hızı          22,4m2/saat                                                                   21,1m2/saat

Yüksek Çözünürlüklü baskı hızı               Yok                                                                  Yok

UV hızlı kuruma teknolojisi     171mm, yüksek çıktılı/düşük ısılı, entegre kapaklı/reflektörlü UV ark lambası

Yazıcı yapılandırmaları             

Océ Arizona 640 XT – 4 mürekkep kanalı                  Océ Arizona 640 GT – 4 mürekkep kanalı

Océ Arizona 660 XT – 6 mürekkep kanalı                  Océ Arizona 640 GT – 4 mürekkep kanalı

Océ Arizona 660 GT – 6 mürekkep kanalı

Mürekkep yapılandırmaları    

Arizona 640 XT CMYK                                                  Arizona 640 GT CMYK

Arizona 660 XT CMYK ve CM2 ya da                         Arizona 660 GT

CMYK ve Beyaz, Vernik ya da                                       CMYK ve CM2 ya da

CMYK ve Çift Beyaz                                                       CMYK ve Beyaz, Vernik ya da

CMYK ve Çift Beyaz

 

Mürekkep yapılandırmalarını yükseltme

Arizona 640 XT için 2 Mürekkep kanalı yükseltme mevcuttur, yerinde yükseltme

Arizona 640 GT için 2 Mürekkep kanalı yükseltme mevcuttur, yerinde yükseltme

Çıktının dayanıklılığı                 

2+ yıl                                                                                 2+ yıl

Rulo Ortamı             

Mevcut seçenek, fabrikadan sipariş sırasında veya yerinde yükseltmeyle 2,2m’ye kadar.

Océ Arizona 4×0 XT                                                                        Océ Arizona 4×0 GT

Uygulamalar:

Satış noktası reklam panoları, Posterler, Satış noktası reklam panoları, Tabela ve afişler, Araç giydirmeleri,                             Posterler, tabela ve afişler, Arkadan aydınlatmalı reklam panoları,  Araç giydirmeleri, Endüstriyel uygulamalar, Çok büyük  arkadan aydınlatmalı reklam panoları, boyutlu projeler, 1,25m x 2,5m (4’ x 8’)  Endüstriyel uygulamalar sert panellerin sürekli üretimi

 

Sert ortam boyutu:                   2,50m x 3,05m                                                              1,25m x 2,50m

 

Sert ortam kalınlığı:                   50,8mm                                                                           50,8mm

 

Océ VariaDot baskı teknolojisi

6 – 42 pikolitre damlacıklar, kafa başına 636 püskürtme ucu, iki baskı kafası/renkli, tek sıralı tasarım

Hızlı baskı hızı                                            34,2m2/saat                                                   32,8 m2/saat

Üretim baskı hızı                                        25,3 m2/saat (*)                                             24,5 m2/saat (*)

Kaliteli baskı hızı                                        14,4m2/saat                                                   14,0 m2/saat

Güzel sanatlar baskı hızı                            11,7m2/saat                                                  11,3 m2/saat

Yüksek Çözünürlüklü baskı hızı               6,1 m2/saat                                                  5,9 m2/saat

UV hızlı kuruma teknolojisi     110 mm, yüksek çıktılı/düşük ısılı, entegre kapaklı/reflektörlü UV ark lambası

Yazıcı yapılandırmaları             

Océ Arizona 440 XT – 4 mürekkep kanalı                  Océ Arizona 440 GT – 4 mürekkep kanalı                                                                       Océ Arizona 460 XT – 6 mürekkep kanalı                  Océ Arizona 460 GT – 6 mürekkep kanalı

Océ Arizona 480 XT – 8 mürekkep kanalı Océ Arizona 480 GT – 8 mürekkep kanalı

Mürekkep yapılandırmaları    

Arizona 440 XT CMYK                                                  Arizona 440 GT CMYK

Arizona 460 XT CMYK ve Beyaz                                  Arizona 460 GT

Vernik ya da                                                                         CMYK ve Beyaz

CMYK ve Çift Beyaz                                                          Vernik ya da

Arizona 480 XT CMYK

CMYK ve Çift Beyaz

CMYK ve CM2 ve Beyaz Vernik

Arizona 480 GT

ya da CMYK ve CM2 ve Çift Beyaz                              CMYK ve CM2 ve Beyaz Vernik

ya da CMYK ve CM2 ve Çift Beyaz

Mürekkep yapılandırmalarını yükseltme

Arizona 460 ve 440 XT için 2 veya 4 Mürekkep kanalı yükseltme mevcuttur, yerinde yükseltme

Arizona 460 ve 440 GT  için 2 veya 4 Mürekkep kanalı yükseltme mevcuttur, yerinde yükseltme

Çıktının dayanıklılığı                  2+ yıl                                                     2+ yıl

Rulo Ortamı      Mevcut seçenek, fabrikadan sipariş sırasında veya yerinde yükseltmeyle 2,2m’ye kadar.

Océ Arizona 318 GL                                                                      

Uygulamalar:  Satış noktası reklam panoları, Posterler, tabela ve afişler, Araç giydirmeleri, Arkadan aydınlatmalı reklam panoları

Sert ortam boyutu:                   1,25m x 2,50m                                                             Sert ortam kalınlığı: 48 mm

Océ VariaDot baskı teknolojisi

6 – 42 pikolitre damlacıklar, kafa başına 318 püskürtme ucu, bir baskı kafası/renkli, tek sıralı tasarım

Hızlı baskı hızı                            18,0 m2/saat                                                                 

Üretim baskı hızı                       12,2 m2/saat (*)                                                           

Kaliteli baskı hızı                        8,4m2/saat                                                                    

Güzel sanatlar baskı hızı          6,3m2/saat                                                                    

Yüksek Çözünürlüklü baskı hızı               YOK                                             

UV hızlı kuruma teknolojisi     110 mm, yüksek çıktılı/düşük ısılı, entegre kapaklı/reflektörlü UV ark lambası

Yazıcı yapılandırmaları              Océ Arizona 318 GL – 4 veya 5 mürekkep kanalı

 

Mürekkep yapılandırmaları     Arizona 318 GL

CMYK yada CMYK ve Beyaz (beyaz bir seçenektir)

Mürekkep yapılandırmalarını yükseltme

Beyaz mürekkep seçeneği, yalnızca fabrikadan sipariş sırasında mevcuttur

Çıktının dayanıklılığı                  2+ yıl                                                                                 2+ yıl

Rulo Ortamı   Mevcut seçenek, fabrikadan sipariş sırasında veya yerinde yükseltmeyle 2,2m’ye kadar.

Display ürünleri işinizi güvenli ve kârlı bir biçimde büyütmenize yardımcı olacağız. Display ürünleri pazarı için, baskı ve sonlandırma donanımı, yazılımı, sarf malzemeleri, servis ve finansman dahil total bir çözüm sunuyoruz.

Uzun vadeli bir iş ortaklığı deneyimi

Canon Servis ve Destek ile içiniz rahat olsun

Yaptığınız her yatırımdan önce, bunu tam olarak destekleyeceğimiz konusunda güvence veriyoruz. Uzman teknisyenlerimiz, ürün yelpazemizdeki her ürünle çalışmak üzere profesyonel eğitim almıştır ve bu sayede mümkün olan en iyi servisi sunabiliyoruz. Yedek parçalarımız, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya’daki ana depolarımızla birlikte 30’dan fazla ülkede stokta mevcuttur. Bu sayede, makinelerinizin çalışır durumda kalması için hayati bileşenler her zaman elinizin altındadır. Dahası, ekipmanınızın kurulumu öncesinde ve sonrasında size yardımcı olmaları için, yoğun eğitim almış ve uzun yıllar deneyimli baskı uzmanlarından oluşan, dünya genelinde bir Uygulama Uzmanları ekibi istihdam ediyoruz. Bu ekip, eğitim ve uygulama desteği için her zaman hizmetinizdedir, bu sayede enerjinizi yeni iş fırsatları yakalamaya yönlendirebilirsiniz.

Baskıda küresel liderlik

Canon ve Océ, baskı sektöründe küresel liderlik için güçlerini birleştirdi. Müşterilerimiz, sınıfında en iyi servis ve destek organizasyonuyla desteklenen, sektörün en geniş ürün yelpazelerinin birinden seçim yapabilir. Yeni Canon-Océ ortaklığıyla sizi neler bekliyor:

• Ofis ve kurumsal baskı odasında kurumsal baskı

• Teknik belgeler, tabela ve reklam panosu grafikleri için geniş format baskı

• Pazarlama servis büroları ve grafik sanatlar için üretim baskısı

• Belge üretiminde dış kaynak kullanımı için İş Hizmetleri

 

Canon Eurasia

Görüntüleme ve Ofis Sistemleri A.S.Degirmen Sokak Nida Kule Is Merkezi No:18/10K:1 Kozyatagi 34742 Kadiköy IstanbulTel: +90 (216) 571 68 00Fax: +90 (216) 571 68 99

Website: http://www.canon.com.tr