Soylu Orman Ürünleri

Soylu Orman Ürünleri inşaat sektöründe, ahşap yer döşemeleri çözümleri sunan, sektörün önde gelen köklü dağıtım ve uygulama firmalarındandır. 30 yılı aşkın deneyimi ile Laminat, Lamine, ve Masif Parke yer döşemelerinin ithalatı, ihracatı ve yurt çapında dağıtımının yanı sıra, toplu konut projeleri, perakende, ve iç mimari uygulamaları ile sektörün güvenilen referans firması olmayı başarmıştır.

Avrupanın ve dünyanın en prestijli markalarından Berry Alloc laminat ve lamine parke Türkiye distribütörlüğünün yanında, yerli üreticiler Çamsar Entegre, Kastamonu Entegre, Yıldız Entegre ve Şerifoğlu Lamine ana bayilikleri ile ithalatını yaptığı egzotik,özel tasarım lamine ve masif parke ürün gruplarıyla  ile ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarının geniş ürün yelpazesini , ülke çapında 100’ün üzerindeki bayisi ve binlerce ustadan oluşan satış ağı ile  ülkemize sunmaktadır.

Siz müşterilerimize en son teknoloji ürünlerini, yılların deneyimi ve profesyonel bir ekip ile seçkin markaların ayrıcalığını sunmaya devam ediyor ve Soylu Orman Ürünleri’nin 30 yılı aşkın süredir her geçen gün büyüyen mutlu müşteri ailesine katılmaya bekliyoruz.

  • Akıncılar, Bağcılar Cad. No:42 İstanbul / Güngören
  • [email protected]
  • +90 212 641 53 29
  • www.sou.com.tr