STANDART CİVATA TİC. VE SAN. A.Ş.

Standart Cıvata Tic. Ve San. A.Ş, kurulduğu yıldan itibaren sektörde en üst sıralarda yerini almış, oluşturduğu yenilikler ile teknolojik değişikliklere öncülük etmiş ve sektörün belirleyicisi konumuna gelmiştir. Onursal Başkanımız Sn. Nedim Uysal tarafından 1982 yılında Norm Holding bünyesinde kurulan Standart Cıvata, kaliteli ürün ve servis anlayışı ile iç ve dış piyasa deneyimine sahiptir.

Değişmeyen tek şeyin değişim olduğu mantığıyla, sürekli değişime açık ve sürekli iyileştirmeye dayalı felsefesini benimseyerek bugün İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 m2‘si kapalı alan olmak kaydıyla toplam 20.000 m2 kurulu depolama ve satış-pazarlama tesisine sahip olan firmanın Dilovası şubesi ise 3000 m2‘si kapalı alan olmak üzere toplam 5000 m2’lik bir alan üzerinde hizmet vermektedir.

Yurt içinde 48 şehirde 25 satış temsilcisi ve 164 personeliyle aktif olarak çalışan Standart Cıvata, müşteri memnuniyetini benimsemiş, müşterilerini iş ortağı olarak özümsemiş bulunmaktadır. Standart Cıvata AŞ. ithalat ve ihracatta sektörün lideri olup, cıvata, somun, imbus, matkap uçlu vida-sunta vidası-gijon-düz ve yaylı rondela, dübel, inox  bağlantı, tüm bağlantı elemanları ve hırdavat ithalatıyla imalat sanayindeki çok büyük bir açığı kapatmakla beraber kaliteyi beraberinde getirmiştir. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 50’den fazla ülkeye ihracat yapan ve bayilikleri bulunan Standart Cıvata, dünyanın önde gelen bağlantı elemanı firmalarından biri olmuştur.

Bölgesel sanayileşmenin yoğun olduğu şehirler olan İstanbul, Gaziantep, Antalya, Samsun, Konya, Bursa ve Ankara’da kurduğu home ofisler ve ‘Canias ERP’ desteği ile kurduğu stok takip sistemi ile servis kalitesini ve hizmetini arttırmayı hedeflemiş, 2016 yılı itibariyle Kocaeli-Dilovası’na taşınan deposuyla da lojistik gücünü pekiştirmiştir.

Bugün Standart Cıvata, Norm Holding Şirketleri’nin de desteği ile kurduğu son kalite kontrol sistemleriyle ülkenin önde gelen sanayi kuruluşlarıyla markaların ve yan sanayilerin tercihi haline gelerek, bu firmaların lojistik ve kanban firması olma yolunda güvenle ilerlemektedir.

Standart Cıvata 35 yıldır, mümkün olan en iyi servisi, en uygun fiyatla kaliteden ödün vermeden sunma prensibiyle hareket ederken almış olduğu TSE EN ISO 9001 belgeleri ile bu kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır.

  • Atatürk Organize San. Bölgesi 10002 Sok. No: 12 Çiğli – İZMİR / TÜRKİYE
  • T: + 90 232 376 7787 (PBX)
  • F: + 90 232 376 7560 • + 90 232 376 1660 • + 90 800 415 4451
  • [email protected]
  • http://www.standartcivata.com.tr