STAR MUTFAK ve MOBİLYA AKSESUARLARI SAN. TİC. A.Ş.

STARAX 1996 yılında mutfak ve mobilya aksesuarları sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana her yıl artan ürün çeşitliliği, büyüyen iş gücü ve kapasitemizle kendimizi geliştirerek 17.yılımızda İstanbul Beylikdüzü’ndeki 12.000 m2 lik kapalı alana sahip fabrika binamızla ve 7.000 m2 depolama alanı, 370’e yakın genç dinamik çalışanımız ile kaliteden ödün vermeden üretime devam etmekteyiz.

Artan kapasitemiz, güçlenen deneyimli kadromuz ve yeni ileri teknoloji makinelerimizle siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.”Kalite ve estetiğin değişmeyen adı… “ olduğumuzu 10.yılımızda aldığımız ISO-9001:2000 Kalite Yönetim Sertifikamızla belgelendirmiş bulunmaktayız.

Yurtiçinde aranılan marka olma özelliğimiz 80 ülkeye yaptığımız düzenli ihracatlarla yurtdışına taşımış olmanın yanı sıra, yeniliklere açık ve kendisiyle rekabet içinde olan bir firma olarak her geçen yıl vizyonumuzu genişletmekteyiz.

İleri teknolojiye sahip üretim hatları ve AR-GE’ye verdiğimiz önem ile her geçen yıl ürün yelpazemizi geliştirerek sektöre yeni bir renk katmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin de bildiği gibi ürün gruplarımız kalitesinden ödün vermeyen kiler sistemleri, ergonomik tezgah altı ve köşe dolabı üniteleri,

mutfaklarınıza yeni bir estetik anlayışı getiren set arası aksesuarlar, dolap içi ideal kullanım alanları açan raf grupları, hayatımızı kolaylaştıran gardrop aksesuarları çok amaçlı kolon grupları ve modern banyo aksesuarlarından oluşmaktadır.

2012 katalogumuzda yeni ve paslanmaz çelik ürünler eklenmiş, mevcut ürünlerimizin özellikleri geliştirilmiş ve banyo aksesuarlarının çeşitliliği artırılarak beğeninize sunulmuştur.

  • Velimeşe Organize Sanayi Mahallesi 236. Sk. No: 18  Ergene – Tekirdağ – TÜRKİYE
  • Tel: +90 212 444 53 54
  • Fax: +90 212 855 65 70
  • Bilgi İçin: [email protected]
  • http://www.starax.com.tr