Starwood Yapı Market’ler büyüyor…

Türkiye genelinde her şehirde var olmak hedefiyle çıkılan yolda “Starwood Yapı Market”ler, her geçen gün artan sayısıyla başarının haklı gururunu yaşıyor. Ülke genelinde 33 noktada hizmet veren Starwood Yapı marketler, yurtdışındaki yapılanmasıyla birlikte bugün 36 noktada varlığını sürdürüyor.

Zengin ürün çeşidi ve uygun fiyat politikasıyla hizmet veren Starwood Yapı Marketler, “her şehirde bir yapı market” hedefiyle çıktıkları yolda kararlı adımlarla hedefe ilerliyor. Mobilya yan sanayi ve aksesuarları sektöründe Türkiye’de farklı bir kulvarda lider olmak amacı ile çıktıkları yolda bugün İstanbul’da İkitelli, Avcılar, Sultanbeyli, Ataşehir Fetih Mahallesi’nde, Adana, Adıyaman, Ankara Siteler, Ankara Sincan, Antalya, Balıkesir –Edremit, Çanakkale, Çorum, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Erzurum Çarşı, Eskişehir Emko, Eskişehir Baksan, Fethiye, Ordu Fatsa, Gaziantep, Giresun, Giresun Baltama San., Isparta, İzmir, Konya, Muş, Tokat Niksar, Niğde, Trabzon Akçaabat, Tokat ve Tosya’da hizmet veren Starwood Yapı Marketler satışlarını sürdürüyor. Mersin Starwood Yapı Market’in açılışı ise çok yakında.

 

Ankastre ürünlerden kulp çeşitlerine, küçük el aletlerinden armatürlere, kenar bandından mekanizmalara, kimyasal ürünlere özellikle mobilya aksesuarlarında ihtiyaç duyulan tüm ürünleri farklı marka alternatifleriyle müşterilerine sunan yapı, Blum, Titus, Teka, Silverline, Adell gibi çok sayıda güçlü markanın satışını bünyesinde gerçekleştiriyor. Kendi markalarını da mağazalarında müşterisiyle buluşturan Starwood Yapı Marketler, Renno ankastre, 222, Nanofix, Starlock, Biagi Menteşe, Starclick parke, Tiviti kulp, Tracto vida, Starhaus banyo aksesuarları ile müşterilerine farklı alternatifler sunuyor.

Sağlıklı yapılanması ile her daim ürün çeşidini mağazalarında en zengin haliyle hedef kitlesine sunan Starwood Yapı Market, hızlı teslimat anlamında avantaj sağlıyor.

 

Renno’dan Satış Sonrası Servis Hizmeti

Satış Sonrası Servis Hizmeti (SSH) ile bir yeniliğe imza atan Starwood Yapı Marketler, kendi markası Renno’nun montaj ve servis hizmeti ile ilgili bir atak yaptı. Müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla hizmete giren sistem çerçevesinde, servis personeline ürünü tanıtıp, teknik eğitimlerini gerçekleştirdikten sonra müşteri davranış eğitimleriyle de geliştirerek kusursuz bir hizmet ağı kuran Starwood Yapı Marketler sektöre hem ürün hem de hizmet skalası anlamında yenilikler kazandırmaya devam ediyor.

Mobilya yapıştırıcıları gurubunda Nanofix markasıyla sektörde tercih edilen olurken, Starclick markasıyla da laminat parke gurubunda renk sayısını arttırmak suretiyle raflarda yerini alan Starwood Yapı Market ürünleri avantajlı fiyatlarıyla müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırıyor.

Franchising sistemiyle güçlenen yapı

Sahip olduğu bilgi işlem alt yapısıyla depolama sisteminde dünya standartlarını yakalayan Starwood Yapı Market, B2B sistemi ile internet üzerinden bayilerine her türlü ticari işlem imkanı sağlıyor. Gittikçe artan ürün gamına paralel olarak daha seri ticari işlem ve sevkiyat yapabilen yapı, iş ortakları için rekabetçi fiyatlar ve zengin ürün çeşidi ile bulundukları illerde ses getirme şansı sunuyor.

Türkiye genelinde şu an itibariyle mevcut olduğu şehirler dışında da yapılanmayı hedefleyen Starwood Yapı Marketler, franchising sistemiyle hem yurtiçi hem de yurtdışı büyümesini sürdürürken, mobilya ve inşaat sektörünün güçlü tedarikçisi olma yolunda hızla ilerliyor, yeniliklerle büyümeye devam ediyor