Stil sahibi doğal mutfaklar

Modern çizgileri bir araya getiren İntema, yeni yıla girmeden önce doğal, sade ve şık İntema mutfağını seçmeniz için alternatif modeller sunuyor. Hem evinize hem de kendinize hediye edeceğiniz, sevdiklerinize harika yemekler hazırlayacağınız mutfaklar İntema ile farklı mekanlara dönüşüyor.

Mutfakları evin kalbine yerleştiren İntema, farklı form ve tasarımlarıyla birbirinden şık mutfak alternatifleri sunuyor. Modern çizgisini doğal, sade ve şık modellerine yansıtan İntema, kulplu ve kulpsuz mutfak seçenekleriyle farklı mekanlar yaratıyor. İntema ile mutfaklar yeni yılda hem yemek yapmanın hem de sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmenin keyfine vardığınız uygun mutfak yaşamına dönüşüyor.

İntema, yeni yılda evinde ve mutfağında farklılık arayanlar için özgün tasarımlı mutfak modelleri sunuyor. Sevdiklerinize harika yemekler hazırlayacağınız, İntema’nın keyif veren mutfaklarında uzun sohbetler edeceğiniz modeller yeni yıla girmeden önce sizlerin seçimini bekliyor.

Fluido tamamen kendisi gibi

Fluido, yuvarlak hatları, kendine özgü çizgisi ve stili ile yeni yılda mutfaklara sadeliği ve rahatlığı getiriyor. Intema’nın Fluido modelinde yer alan kulpsuz dolap kapakları, yenilikçi bir mutfak sunuyor, renk çeşitleriyle özelleştirilmiş mutfak deneyimi yaşatıyor. Atilla Kuzu tarafından İntema Mutfak için tasarlanan Fluido, ayrıcalıklı bir mutfak konsepti arayanların favorisi olmaya aday.

Mutluluğun temel kaynağı doğallık Somna’da

İdeal malzemelerle üretilen Somna, ahşap yüzeyin doğallığını ve sıcaklığını isteyenlere yeni bir deneyim sunuyor. Melamin kaplaması, işlevselliği ve ulaşılabilirliği sayesinde yeni yılda mutfakları keyifli bir yaşam alanına dönüştürüyor. Hayatı kolaylaştıran ve pratik çözümler sunan Somna, mekanlara modern ve doğal bir görünüm katıyor. Farklı ahşap dokularla yapılan düz renk kombinasyonlar mutfağa bakış açınızı değiştiriyor.