STİLLAY MOBİLYA DEKORASYON İNŞ. TAH. TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş.

Gelişen teknoloji ile ahşap ve inşaat sektörlerindeki yapılan detaylı fizibilite çalışmaları neticesinde 2012 yılında 40.000 m2 arazi üzerinde 4 hat ile Düzce’de faaliyetine başlayan Stillay Mobilya, kısa süre içinde ürün ve hizmet kalitesiyle pazarda bilinen ve örnek alınan firma konumuna yükselmiştir.

Kuruluşumuzdan itibaren prensiplerimizden ve değerimizden ödün vermeden, artan kalitemiz ile sürekli gelişerek 4 kıtada 30 dan fazla ülkede var olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yasalara ve etik kurallara daima riayet ederek; çalışanlarımızın ve toplumumuzun ekonomik ve sosyal gelişmesine katkıda bulunma hedefimize, paydaşlarımızla aldığımız ihracat ödülleri ile ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Yine hammaddeden bitmiş ürüne kadar beraber olduğumuz çözüm ortağı firmalarımızın aynı anlayış ve potansiyel içerisinde olması bu durumun başka bir kanıtı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Stratejik yatırım planları ile uzun vadede, ülkemizin kalkınma hamlesine katkıda bulunmak ve lider sanayi kuruluşları arasında daimi yer almak kararlılığı içerisindeyiz. Kaliteyi, insan odaklılığı ve inovasyonu ön planda tutan anlayışımız, bizi hep “tercih edilen” konumunda tutacağına inancımız tamdır.

  • Merkez Mh. Kumbaşı Cd. No:8 Gümüşova DÜZCE (TEM Otoyolu yanı)
  • Telefon: +90 (380) 731 28 00 / 01
  • Telefon: +90 (380) 731 28 02
  • [email protected][email protected]
  • www.stillay.com.tr