Sunpa Orman Ürünleri

1980 yılından bu yana  Mobilya Malzemeleri Alım Satım Sektöründe faaliyet gösteren firmamız mobilya sektörünün gelişmesi ve ürün çeşitliliğinin artması sonucunda daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2000 yılında Organize Sanayi Bölgesindeki  yeni adresine  taşınmıştır.

Alanında uzman ve nitelikli personel  kadrosu  ile teknolojik gelişmeleri de takip ederek koşulsuz müşteri memnuniyeti ve ödün vermediği hizmet kalitesiyle çalışmaktadır. Tüm çalışmalarında dürüstlüğü ilke edinerek çalışmalarına devam eden firmamız son yıllar da  mobilya malzemeleri sektöründe Türkiye’nin en gözde firmalarından biri haline gelmiştir.

Yurtiçinde Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamız  hizmet ağını genişletmek  amacıyla “Osmaniye’de  Metin Suntacılık  San. Tic. Ltd. Şti. , şirketi ile ortaklık kurmuştur. Yurtiçi pazarında  geniş ürün yelpazesi  ve kaliteli   hizmet anlayışıyla daima  müşteri memnuniyetini  hedef almaktadır.

Yurtiçi faaliyetlerinin yanı sıra 2008 yılından itibaren yurtdışı faaliyetlerine başlayan firmamız Irak Süleymaniye’de Ferdos CompanyIrak Erbil’de Sunpa CompanyTürkmenistan Aşkabat’da Sunpa Company ve Sunpa Alüminyum firmaları ile yurt dışı faaliyetlerinde de yerini alarak ve kısa sürede mobilya malzemeleri  ihracatı  konusunda sektörde  başarılara imza atmıştır.

2012 yılında Akdeniz Ağaç  Mamülleri  ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliğinde sektöründe en fazla  ihracat gerçekleştiren 2. firma ,  ayrıca Kayseri İlinde en fazla ihracat gerçekleştiren 3. firma2013 yılında AKİB’de Kayseri İlinde en fazla ihracat gerçekleştiren 4. firma olmuştur. Son yıllarda yaklaşık 14 ülkeye  ihracat gerçekleştirerek  Türkiye ekonomisine önemli  ölçüde katkı sağlamıştır.
Faaliyete başladığı ilk günden beri, sektörde kalitenin ve yeniliğin öncüsü olan firmamız hem yatırımlarına, hem de araştırma, geliştirme ve pazarlama faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek, hem de sizlere  hak ettiğiniz hizmeti en uygun kalite, fiyat ve zaman da sunmaya devam ederek ülke ekonomisine katkısını sürdürmeyi hedeflemektedir.

  • Organize Sanayi Bölgesi 30. Cad. No:24/B Kayseri
  • T. 444 65 70
  • F . +90 352 322 25 05-06
  • [email protected]
  • www.sunpa.com.tr