Swiss Krono AG, Milano Tasarım Haftası’nda!

Ağaç ürünleri endüstrisinin lider şirketi SWISS KRONO AG, Milano Tasarım Haftası kapsamında dünyanın en önemli tasarım etkinliği olan Fuorisalone’de ilk kez yer almaya hazırlanıyor.

SWISS KRONO AG İtalya Satış Müdürü Michela Muntean bu katılımla, şirketin İtalyan pazarındaki konumunu pekiştireceğini ifade ederken, SWISS KRONO AG’nin amiral ürünü olan SWISSCDFCompact Density Fibreboard (Kompakt Yoğunluklu Lif Levha)’nın da bu etkinlikle ziyaretçilere tanıtılacağının müjdesini verdi.

İki adet gerçek boyutlu Swiss-Rex, Milano’nun Brera ve Tortona sokaklarında kolonileşecek. Tamamı SWISSCDF‘den imal edilen ve Caberlon Caroppi Architetti Associati ile işbirliği içinde tasarlanan Swiss-Rex, SWISSCDF‘nin gücü, çok yönlülüğü ve yaratıcılığını yansıtacak mükemmel bir vitrin olacak.

Lif levha panellerinin nihai gelişimi olan SWISSCDF, piyasadaki yeni kalite standardını belirliyor. SWISSCDF panelleri, en yenilikçi dijital baskı tekniklerini kullanarak ve yüksek yoğunlukta dayanıklılığı sağlamakla birlikte en geniş dekoratif çözümleri sunarak, müşterilerin hayal gücüne ve ihtiyaçlarına cevap verir.

SWISSCDF, SWISS KRONO AG‘nin mümkün olan en az çevresel etkiyle, yenilikçi ürünler yaratmaya olan bağlılığını somutlaştırdığının bir kanıtıdır. Sürdürülebilir şekilde yönetilen İsviçre ormanlarından üretilirken, üretim döngüsü de % 90 oranında yenilenebilen enerji kaynaklarını kullanmaktadır.

SWISS KRONO AG, konut inşaatı, renovasyon ve iç mekan tasarımı için en kaliteli ahşap esaslı materyalleri sunma misyonununu üstlenen, çevreci bir şirkettir. Yaklaşık 450 profesyonel çalışanı ile SWISS KRONO AG, dünyadaki pazarlarındaki yerini sürekli genişleterek, 121 ülkede satış yapmaktadır. Şirketin Fuorisalone etkinliğinde yer alması, şirketin ulusal ve uluslararası rekabette net standartlar belirleyen vizyonunun bir göstergesidir.