TAÇ YAPI GRUBU

Taç Yapı Grubu : 2015 yılı sonuna kadar Taç Kereste markası adı altında, sektörde edindiği 20 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi ile Ahşap konusunda Antalya ili Manavgat İlçesinde 6.500 m2 kapalı ve 2.500 m2 açık alanda aralarında tasarımcı, mimar, kalifiye imalat ve montaj ekibinin de dahil olduğu 60’dan fazla çalışanı ile müşteri memnuniyetini kendine misyon edinerek kalıcı çözümler üretmektedir.
Ocak 2016 tarihinden itibaren Şirket TAÇ YAPI GRUBU adı altında faaliyetlerine devam etmektedir. Taç Yapı Grubu Teknolojik alt yapısı, ürün yelpazesinin genişliği ve yüksek kalitesiyle imalat yapan, faaliyet alanlarında öncü kuruluşlardan birisidir. Pazarlama ve satış stratejileri ile müşteri memnuniyeti alanında da Uluslararası standartlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Grubumuz; Taçwood markası altında projelere uygun İç- dış mekan ahşap imalatları, her türlü Mobilya imalatı, lamine ahşap ve lamine kiriş imalatları, ahşap pergole imalatları, lambri imalatları, deck döşeme imalatları, her türlü kapı imalatı, açık – kapalı alanlar yer döşemeleri, açık alanlar yürüme yolları, park bahçe ahşap oturma grupları, bahçe ve sahil ekipmanları ve cephe kaplama malzemeleri imalatı, ahşap ev, kütük ev proje ve imalatları ve satışlarını yapmaktadır.
Ahşabın canlandırılarak mekanlarınıza istediğiniz hareketliliğin sağlanması, kullanım kolaylığı, işlevsel ve görsel zenginliğin verilebilmesi, ayrı bir bilgi, birikim ve yeteneğin bir arada olmasını gerektirmektedir.
Bu amaçla oluşturulmuş makine parkımız ile uzman kadromuz tüm beklentilerinizi sizlere ve mekanlarınıza özel üretim ve montaj aşamaları sonucunda karşılayacak kapasitededir.

  • Manavgat Organize Sanayi Bölgesi 2036 sokak No : 13/A Manavgat Antalya /Türkiye
  • Tel.: 0242 746 54 60 – 743 32 03 – 04 – 05
  • Fax : 0242 742 07 37
  • Email : [email protected]
  • www.tacyapigrubu.com