TASARIM DÜNYASININ OSCAR’I BÜROTIME’IN OLDU

Ofis mobilyası sektörünün öncü markalarından Bürotime, ödüllerine bir yenisini daha ekleyerek dünyanın en çok rağbet gören kalite simgelerinden biri olan “Red Dot 2017: Ofis Tasarımı” ödülünün sahibi oldu.

Dünyanın en eski ve en prestijli tasarım yarışmalarından biri olan “Red Dot Award”, alanında uzman 39 ismi Almanya, Essen’de bir araya getirdi. 54 ülkeden gelen ünlü markaların tasarımları ile yer aldığı yarışmada, tasarım dünyasının Oscar’ı olarak tanımlanan Red Dot 2017: Ofis Tasarımı ödülü,  Bürotime’ın oldu. Çalışma ve yaşam alanlarına yönelik geliştirdiği yenilikçi tasarım ve konseptleri ile adından sıkça söz ettiren lider üretici, yalın tasarım dili ve güçlü duruşuyla toplantı grubunda fark yaratan Note isimli ürünü ile dünya devlerini geride bırakarak, uluslararası arenadaki başarısını perçinledi.

Tasarım Ödüllerine Doymuyor

Geçtiğimiz yıl ilk kez Uluslararası Ofis Yönetim ve İç Tasarım Fuarı – Orgatec 2016’da kullanıcıların beğenisine sunulan Note, Design Turkey 2016 Ödülleri’nde de ‘İyi Tasarım Ödülü’nün (Good Design Award) sahibi olmuştu. Bürotime Endüstriyel Tasarım ve Ürün Geliştirme Ekibi’nden Utkan Kızıltuğ ve Arif Akıllılar’ın tasarladığı Note; ofislerin düzenlenmesinde prestije verilen önemi tek başına domine ederken, kullanım amaçlarına göre tasarlanan zengin form ve renk alternatifleriyle de toplantı grubunda kullanıcıların ihtiyacını karşılayacak yenilikçi çözümler sunuyor.