TASARIM ÖDÜLLÜ ORMANADA’DAN EDIDA’YA DESTEK

Konsept tasarımı, mimari ve teknik özellikleri, sürdürülebilirlik faktörleriyle ödüller kazanan Ormanada, tasarıma her alanda destek oluyor.

Elle Decoration International Design Awards (EDIDA) Ödül Töreni, önceki akşam Ormanada ana sponsorluğunda gerçekleşti

Elle Decoration International Design Awards Ödül Töreni (EDIDA), Ormanada’nın ana sponsorluğunda Anjelique’de düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleşti. Moda ve tasarım dünyasından yerli ve yabancı seçkin davetlilerin ağırlandığı gecede, Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürü T. Kaan Karasoy, Yılın Tasarımcısı ödülünü Ozon Design’dan Atilla Kuz ve Levent Çırpıcı’ya sundu. Bodrum Tasarım Köyü ile Özel Ödüle layık görülen Karya Akademi Başkanı Mimar Faruk Malhan da ödülünü yine T. Kaan Karasoy’un elinden aldı.

Dünyanın en çok okunan dekorasyon dergisi Elle Decoration editörlerinin seçimleriyle verilen ve derginin yayınlandığı 25 ülkede düzenlenen Uluslararası EDIDA Tasarım Yarışması’nın Türkiye ayağının kazananları, sonuçları Milano’da açıklanacak büyük final için yarışacak.

1456414329_ED__DA5

Tasarım Ödüllü Proje

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım, Ormanada Projesi ile Zekeriyaköy’de doğanın içinde konforlu ve gerçek lüksün yaşandığı bir yaşam tarzı sunuyor. Ormanada’nın konsept tasarımı, mimari ve teknik özellikleri, sürdürülebilirlik ve güvenlik faktörleri Ormanada’ya ödüller de getirmiştir. Ormanada, Avrupa’nın önde gelen gayrimenkul projelerinin yarıştığı International Property Awards’da “Gayrimenkul Geliştirme” kategorisinde üç ödül kazanmıştır. Ormanada projesi ayrıca, şehir planlama ve mimari tasarım alanında uluslararası bilgi ve deneyime sahip mimari çözüm ortakları Torti Gallas and Partners Inc. ile  Kreatif Mimarlık’a da “Mimari Tasarım” kategorisinde iki ödülün sahibi olmuştur.

Doğanın içindeki lüks

Ormanada, İstanbul Zekeriyaköy’de, uluslararası bilgi ve deneyime sahip uzmanlar tarafından, “birlikte yaşam” konsepti çerçevesinde; 220 dönümlük bir yaşam alanında huzur, konfor, komşuluk, güven, sürdürülebilirlik, sağlıklı yaşam ve doğa temalarının harmanlanmasıyla tasarlandı. Ormanada, doğanın içinde 188 adet, beş farklı tip villa; 85 adet 16 farklı Sıra Ev olmak üzere toplam 273 üniteden oluşmaktadır.

Ormanada Hakkında:

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım tarafından 220 dönümlük bir yaşam alanı olarak tasarlanan Ormanada, doğanın içinde 188 adet, beş farklı tip villa; 85 adet 16 farklı Sıra Ev olmak üzere toplam 273 üniteden oluşmaktadır. Şehir konforu ile doğa içinde yaşamı bir arada yakalamak isteyenlerin Zekeriyaköy’de sıcak komşuluk ilişkileri kurabileceği güvenli bir yaşam sunan Ormanada, yaklaşık 190 ailenin yaşadığı sıcak bir mahalledir. www.ormanada.com