Tasarımda Yeni Trend: Online Tasarımcılar

 

Evinizi şık bir şekilde dekore etmek istiyorsunuz ama bir tasarımcı tutabilecek bütçenin yeterli değil… Artık bunun için üzülmenize gerek yok! Tasarımda yeni bir trend olarak online tasarımcılar sağlayan websitelerinden biri de Havenly. Bu site, isteklerinize göre en uygun tasarımcıyı buluyor ve herşeyi bilgisayar başında halletmenizi sağlıyor. Üstelik istekleriniz ne kadar değişirse değişssin tüm bunları 185 $ ‘lık sabit bir fiyatla yapıyor.

 

Günümüzde nerdeyse her şeyi online halletmek mümkün! Yeni web sitesi Havenly size, ev dekorasyonu için kolay bir yol sunuyor. İster oturma odası, ister banyo ya da bütün eviniz için yenilenme arıyor olun farketmiyor. Siteye girdiğinizde öncelikle tam olarak ne istediğinizi ve stilinizi anlamak için bazı sorulara cevap vermeniz gerekiyor. Ardından sitenin uzmanları sizi ideal tasarımcınızla eşleştiriyor ve her şeyi sanal ortamda, tasarımcıyla iletişimde kalarak yaptırıyorsunuz. Bütün süreç beş ana aşamadan oluşuyor.

 

5 Aşamalı Online Tasarım Süreci:
1) Stil testini yapın. Havenly stil ihtiyaçlarınız için doğru iç tasarımcı ile sizi buluşturmayı amaçlıyor. Öncelikle ücretsiz online stil profilinizi oluşturuyorsunuz, sonra sorulara cevap veriyorsunuz. Cevaplarınıza göre, web sitesinin algoritması tarzınızı değerlendiriyor.

2) Daha fazla bilgi. Hayalinizdeki keyfe kavuşmak için ya tasarımcınız ile bir telefon görüşmesi ayarlayın ya da daha uzun ve detaylı olan formu doldurun. Bu aşamalardan sonra oda tasarımınız için sabit bir ücret olan 185 $’ı ödemeniz gerekiyor.

itgirlportfolio

3) Revizyon mümkün. Tasarımcınız 5 iş günü sonrasında size iki farklı konsept tasarımı sunuyor. Bunlara göre görüşlerinizi, istediğiniz revizyonları bildiriyorsunuz. Tasarımcınız ile istediğiniz kadar çok çalışabiliyorsunuz ve 3 kereye mahsus olmak üzere revizyon yaptırabiliyorsunuz.

 

4)Tasarım. Yaklaşık bir hafta sonra, kesinleşmiş bir 3D alan tasarımına sahip oluyorsunuz. Toplam tasarım süresi yaklaşık iki hafta sürüyor ve her şey çok basit bir şekilde, online hallediliyor.
districtbr

5) Alışveriş. Havenly cüzdanınızla da dost bir çözüm sunuyor. Ürünlere uygun fiyatlarla ulaşabilmeniz için bir alışveriş bölümü var. Bir kerede tüm ürünleri satın almanız gerekmiyor. Orijinal tasarım ücretinin 50 $’ı doğrudan satın alma kısmına gidiyor ve alışverişinize avantajla başlıyorsunuz.

 alanaapt