TECE’den Ayna ve Altın Ayna Görünümlü Kenar Bantları

Zaman değiştikçe tüketicilerin ihtiyaçları da gelişiyor ve değişiyor… Bunu gözönüne alan firmalar, AR&GE departmanlarında yaptıkları çalışmalarla ürünlerini tasarlıyor ve üretiyorlar. Bu firmalardan biri de başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken TECE. Firma özellikle son dönemde ürettiği, ayna ve altın ayna görünümlü yeni kenar bantlarıyla mobilya sektöründe beğeni topluyor.

 

Her sektörde olduğu gibi mobilya sektöründe de, sürekli yeni ihtiyaçlar ve bu ihtiyaçlara yönelik yeni çalışmalar gün yüzüne çıkıyor. TECE de yalnızca kenar bandı üretimi değil, sektörün gerektirdiği yeniliklere doğru cevaplar verebilme adına farklı fikirler de üretiyor. TECE’nin ayna ve altın ayna görünümlü yeni kenar bantları, mobilya sektöründeki yeni trendlerden sadece iki tanesi…Ayna ve altın ayna etkisi yaratan bu özel kenar bantları, daha çok gösterişli tarzı seven tüketiciler tarafından tercih ediliyor. Parlak yüzey ve yansıtma özellikleri sayesinde, kullanıldıkları mobilyalara sadece görünüm zenginliği değil aynı zaman da bir değer de katıyor. Bu iki ürün TECE tarafından, 1mm standard kalınlıkta olmak üzere, müşterilerin taleplerine göre 18mm’den 600mm’ye kadar istenilen genişliklerde üretilebiliyor.

mirror_edge_2

PVC, melamin, ahşap, PMMA, alüminyum ve paslanmaz kenar bantlarının tek bir çatı altında üretildiği dünyadaki tek firma olan ve sadece kenar bandı üreticisi olan TECE, mevcut ve yeni ürünleri ile birlikte sektörün ihtiyaç duyduğu ve yeni trendlerin gerektirdiği farklı ürünlerin geliştirilmesi ve tasarlanması konusunda çalışmalarını sürdürerek, kenar bandı konusunda sektöre çözümler sunmaya devam ediyor.

 

mirror_edge

ttunaligil