Teknoloji ve insandan ilham alan Biesse, 36. Woodtech Fuarı’nda ziyaretçilerden büyük beğeni topladı.

Uzman ekibi ile sektör profesyonellerini ağırlayan ve onlara en uygun çözümleri sunmayı hedefleyen Biesse, 36. Tüyap Woodtech Fuarı’nda yoğun ilgi gördü.

Yenilenen marka kimliği ve konsepti ile ikinci kez bu fuarda yer alan Biesse, tek bir marka çatısı altında çeşitlenen müşteri ihtiyaçlarına geniş bir yelpazede çözümler sunabilme kapasitesini sergileyerek dikkat çekti.

Biesse Türkiye ve Orta Doğu Genel Müdürü Yelda Akıncı Bostan, Woodtech Fuarı hakkında şunları söyledi: “36. Woodtech Fuarı, bu yıl ilk kez Intermob Fuarı’ndan ayrı olarak düzenlendi. Ziyaretçilerimiz genellikle makine odaklı, sektör yeniliklerini takip eden ve yeni yatırımlar yapmayı düşünen yerli ve yabancı sektör profesyonellerinden oluşuyordu.

 

Biesse olarak, geçen yılın ardından ikinci kez, yeni marka kimliğimiz ve konseptimizle 1128 m2’lik standımızda fuarda yer aldık. Müşterilerimizin üretimlerinde farklı malzemeleri aynı anda işleyebilme ihtiyacının artacağını öngörüyoruz. Bu nedenle, Woodtech Fuarı’nda, tek bir şirket ve tek bir marka çatısı altında birçok ihtiyaca aynı anda cevap verebilme kabiliyetimizin olduğunu gösteren bir fuar konsepti ile ziyaretçilerimizin karşısına çıktık.

 

Fuar alanında 4 farklı Biesse teknolojisini çalışır durumda sergiledik. Yükleme ve Boşaltma Sistemli 5 Eksen Rover A CNC İşlem Merkezi ziyaretçilerimizin ilgisini çekerken, standımızda yer alan galeri alanı, sanal gerçeklik alanı, tüm Biesse teknolojilerine kolayca erişim sağlayan touchbox ekranlarımız, Sophia ve Smartconnection gibi yazılım çözümlerimiz de ziyaretçilerimizin beğenisini kazandı.

 

Fuarın genel olarak verimli geçtiğini söyleyebiliriz. Yeni yatırımlar ve iş ortaklıkları ile bir kez daha başarılı bir fuarı geride bıraktık. Gelecek yıllar için de hedeflediğimiz verimi almayı ve yeni fuarlarda ziyaretçilerimizle bir arada olmayı arzu ediyoruz.

 

Biesse teknolojilerini yıl boyunca deneyimlemek isteyen herkesi, İstanbul ve Dubai’deki teknoloji merkezlerimize, çalışır durumda sergilediğimiz makinelerimizi keşfetmeye davet ediyoruz.”