TEMPO AKSESUAR SAN. VE TİC.A.Ş.

Tempo Aksesuar, 1980 yılında yerel mobilya endüstrisine kaliteli ve geniş kapsamlı aksesuar temini için kurulmuştur. Faaliyetlerine küçük bir atölyede başlayan Tempo, inovativ ve orijinal ürün yelpazesi sayesinde bu sektörde kendine önemli bir yer edinmiştir.
Son 10 senedir Tempo üretimini Hadımköy’deki 4000m2 lik fabrikasında gerçeklestirmektedir. İdari, satıs ve showroom bölümleri ise 4.Levent Sanayi’deki genel merkezinden yönetilmektedir. Kuruluşundan bu yana, ürünlerinde pazar lideri ve geliştiricisi olan Tempo Aksesuar, günümüzde Türkiye’nin lider mobilya aksesuarları üreten firması konumundadır. Mobilya üreticilerine, yapı marketlere, hırdavatçılara, mimarlar ve dekorasyon şirketlerine ülke çapında güvenilir hizmet vermektedir.Tartışmasız ürün kalitesi ve müşteri odaklı teknik yardım ve çözüm üreten Ar-Ge yapısı ile Tempo, uluslararası konumda adını aranılan bir marka haline getirmiştir. İngiltere, Almanya, Rusya, Ukrayna, Gürcistan ve çeşitli Orta Doğu ülkelerine yapılmakta olan ihracat, genel satışın önemli bir kısmını oluşturmaktadır.

Misyon

Müşterilerimizin sürekli memnuniyeti için güvenilir,kaliteli ve doğru fiyatla ürün sağlayan bir üretici olurken, çalışanlarımızın birbirlerine ve çevrelerine saygılı,geleceklerinden emin, sistemimizi ve kalitemizi geliştirmek adına sürekli bir eğitim ve iyileştirme içerisinde olmasını sağlamaktır.

Vizyon

Toplam Kalite felsefesini bir yaşam biçimi olarak kabul edip, konusunda hep daha iyi ve öncü olmak, ve daima ileriye bakmaktır.

  • Yeşilce Mah. Göktürk Cad. No:16 34418, Kağıthane – İSTANBUL
  •   Tel: +90 (212) 280 30 00   
  •   Fax: +90 (212) 268 59 13   
  •   E-mail: [email protected]
  • www.tempotr.com