TEPE HOME’DAN 3 DİLEKLİ YILBAŞI KONSEPTİ

Aşk, şans ve bolluk dileklerinizi koleksiyonlarımıza sizler için yansıttık.

Yeni yıl kutlamalarının en güzel tarafı, önümüzde yaşayacağımız güzel günlerin umudunu taşıyarak sevdiklerimizle birlikte keyifli anlar geçirmektir.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı koleksiyonunu dekorasyon severlerle  en erken buluşturan Tepe Home,  sizler için yeni yıl dileklerinden oluşan 3 ayrı konsept hazırladı.

1447329887_Sansa_Davet

Aşk, şans ve bolluk temalı konseptlerin renkleri, dokuları ve  tarzları, kendinize en yakın yılbaşı konseptini oluşturmanızı sağlayacak biçimde ayrıştırıldı ve tüm mağazalarda yerini aldı.

1447329826_Bollu__a_Davet

Aşka Davet; Aileniz ve sevdiklerinizle sıcacık bir ortam için ihtiyacınız olan kareli kumaşlar, duvarlarda çiçek desenleri, beyaz ve kırmızının bütünleştiği bir dekorasyon, melek figürleri, şömine üzeri dekorasyon önerileri aşkın her halini yaşamanız için geliştirildi.

1447329864_A__ka_Davet

Şansa Davet; Saflığın ve temizliğin rengi beyazın mavinin dinginliğiyle buluştuğu bu konseptte, alışıla gelmiş yılbaşı ruhunun yanısıra evinde farklı bir yılbaşı dekorasyonu yaşamak isteyenler için oluşturuldu. Doğal ahşap aksesuarlarla bezenen country tarzı, siz ve sevdikleriniz için farklı olmanın getirdiği şanstan pay almanız için geliştirildi.

tußáe-paravan1281744

Bolluğa Davet; Sevgi paylaştıkça çoğalır diyenlerden ve yılbaşı ruhunun ana teması olan kırmızı ve yeşilden vazgeçemeyenlerdenseniz, yeni yıldan beklentilerinizi siz de muhteşem bir davet sofrasında geçirmek istiyorsanız bu konsept tam sizin için. Doğal ahşap mobilyaların kristallerle buluşturulduğu bu eşsiz yılbaşı aksesuarlarını dostlarınızla keyifle yaşayabilirisniz.

 

1447329939_1282677