Threespine® mobilya teknolojisi, interzum ödülüne layık görüldü

Välinge, Threespine® mobilya teknolojisinin (click’li mobilyalar) 2017 interzum ödülünü aldığını gururla açıkladı. Ödül, tasarımın katma değer faktörü olarak önemini vurguluyor ve kazananların uluslararası mobilya tedarikçisi sektöründe en iyi ürünler olduğunun altını çiziyor.

Interzum ödül sahipleri, bugün (15 Mayıs 2017) Rheinterrassen’de gerçekleşen interzum açılış töreninde onurlandırılırken, Välinge de ödülünü aldı. Kazanan ürünler, etkinliğin Bulvar bölümünde sergilenecek.

Välinge’nin Salon 10.2’de B050-C051 standlarını ziyaret ederek, ödüllü teknoloji Threespine ile ilgili detaylı bilgi edinmek mümkün. Bu teknolojiyle birlikte gerçekleşen yeni tasarım fırsatları ve üretim sürecini keşfedebilir, mobilya montajının ne kadar kolaylaştığını ilk elden tecrübe edebilirsiniz.

Threespine® mobilya teknolojisi, herhangi bir alet, vida veya bağlantı elemanı kullanmadan, hızlı, kolay ve mükemmel montaj imkanı sunuyor. Herkesin kolaylıkla faydalanabileceği bu teknoloji, mobilya parçalarını basit bir tıklama ile kilitliyor ve daha önce hiç görülmemiş sağlamlıkta sonuçlara imza atıyor.

Threespine® mobilya teknolojisi, mobilyalar ister fabrikada, ister son tüketici tarafından monte edilsin, farketmeksizin, hemen hemen tüm malzeme türlerinin, hem deliksiz, hem de yüksek kaliteli ve güzel görünümlü mobilya ürünleri elde edilecek şekilde kullanılmasını ve birleştirilmesini sağlar.

Şemada, Threespine® teknolojisinin nasıl çalıştığını görebilirsiniz:

1) Panel yerine itilir

2) Esnek plastik dil, dil oyuğuna itilir

3) Panel son konuma geldiğinde, kilit dili kama oyuğuna oturur, tıklama sesi verir ve panelleri kilitler.