Titus’un Yeni Mobilya Donanım Çözümleri

Titus Grup, rekabet gücünü artıran bileşen çözümlerini müşterilerine sunuyor. Yenilikçi ürün tasarımı, uzmanlık ve mükemmel hizmet sayesinde, üretim maliyetlerini azaltırken maliyet-etkin montajı da daha kolay ve daha fazla yapma imkanı veriyor. Firma, iş ortaklarına sağlanan bu verimlilik ve kalite artışıyla pazarda aranan bir isim olmayı hedefliyor. Şirketin cirosunun çoğunluğu ana faaliyeti olan; bağlantı parçaları, gizli menteşe ve mobilya sönümleme için mobilya donanım çözümleri sunmaktan geliyor. Mobilya donanım alanında kazanılan özel mühendislik yeterliliği, çok amaçlı sönümleme teknolojisi, otomatik montaj sistemleri ve elektrik, otomotiv, medikal cihazlar, ev aletleri ve metal işleme takımlarında ultrason sabitleme teknolojisi gibi diğer alanlarda da kullanılıyor.

Entegre sönümlemeyle ikinci nesil menteşe Titus ST-i2 ve Temel-i2, mobilya kullanıcısının, nazik, sessiz, hızlı ve güvenli kapı kapatma gereksinimlerini karşılayan ‘Güvenli Kapatma’ için tasarlanmıştır. Gizli sabitleme vidaları ile şık tasarımı mobilya görünümünü artırır. Tasarımı, tutarlılığı ve güvenilirliğiyle yaygın olan kanıtlanmış Glissando eklenti menteşe yumuşak kapatma sistemini takip eder. Kolay ulaşılabilir bir ayar düğmesi ve sönümleme ayarının sezgisel prosedürü, çok çeşitli mobilya kapılarının tutarlı bir yumuşaklıkla kapanmasını sağlar. Bu sistem tüm ST mandallı 110 menteşe ve Temel sürgülü 110 menteşe modellerinde mevcuttur ve standart ST ile Temel montaj plakalarını kullanırken, mevcut sondaj özelliklerinde hiç bir değişikliğe ihtiyaç duymamaktadır.

Titus Damper

Yeni Glissando TL eklenti menteşe amortisörü, geniş açılma açısı ile menteşeler için bir ömür boyu güvenilir performans sağlar ve mobilya kapılarında ‘Güvenli Kapama’ diye tabir edilen, nazik, sessiz, hızlı ve güvenli etkileri sunar. Aletsiz montaj, kullanıcı deneyimini geliştirir ve kullanımını kolaylaştırır. Kolay ulaşılabilir bir ayar düğmesi ve sönümleme eylem sezgisel ayar prosedürü yine aynı şekilde, geniş bir yelpazedeki mobilya kapıları üzerinde tutarlı bir yumuşak kapanış sağlar. Bir müfreze muhafız mükemmel ektir ve ürünün yaşam döngüsündeki güvenli işleyişini sağlar.

Titus Glissando TL 170

ST-i2, Temel-i2 ve Glissando TL 170, aralarında eklenti, tekli ve entegre menteşe sönümleme sistemleriyle, metal kutular ve ahşap çekmeceler için evrensel sönümleme sistemlerinin de bulunduğu mobilya yumuşak kapama çözümleri sunan Titus ailesinin üyeleridir.

Titus ST-i2 hinge