TOPDIZAYN A.Ş.

Kökleri 1960lı yıllara dayanan firmamız ahşap mobilya imalatı ve iç dekorasyon taahhüt konularında iyi, doğru, hızlı, teknolojik ve güvenilir olma temel prensiplerini kendine ilke edinmiş olup yenilikleri takip ederek dünya gelişimine uygun olarak sürdürmektedir.

TOPDIZAYN A.Ş. İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde 3000m2 kapalı alanda, yıllık 200.000 m2 levha kesme kapasitesi ve Hadımköy bölgesinde 3500m2 kapalı alan olmak üzere 2 ayrı üretim tesisinde uzun yıllara dayanan tecrübesi ve üst düzey teknik kadrosu ve yöneticileri bünyesinde toplayarak müşterilerinin çıkarlarını ön planda tutmayı garanti altına almıştır.

Felsefemiz

Müşteri memnuniyetini en ideal reklam aracı olarak düşünen firmamız, üretim hedeflerine göre planlama yaparak, denetim mekanizması ve yüksek teknoloji ile ürünlerin, müşteri beklentilerinin üzerinde bir kaliteyle oluşmasını sağlayarak ayrıcalıklı hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir.

TopDizayn olarak hedefimiz müşteri isteklerini günün şartlarına göre en iyi ve yenilikçi şekilde doğru olarak anlayarak ve değer katarak beklentilerinin üzerinde gerçekleştirerek sektörde ki lider konumunu devam ettirmektedir.

Ekip olarak; Türkiye Ahşap Endüstrisine her zaman değer katmaya çalıştık! Üretebilmenin mutluluğunu hep yaşadık! Gelecek nesiller için de yaşatmaya devam edeceğiz! Üretmek bizim işimiz ancak daha da önemlisi üretirken değer katabilmek! Çünkü sizler değerlisiniz!

  • İkitelli OSB Keresteciler Sitesi 2.BL No:18-24 Başakşehir/İstanbul
  • 0212 670 2720
  • [email protected]
  • www.topdizayn.com.tr