TURANLAR GROUP 2018 YENİLİKLERİNİ YAPI FUARI’NDA LANSE EDECEK

1953’ten bu yana yapı sektöründe varlık gösteren Turanlar Group kuruluşu olan Vezirköprü Orman Ürünleri 8-12 Mayıs tarihlerinde TÜYAP Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Yapı Fuarı’nda yeni koleksiyonlarını, ürün ve hizmetlerindeki yeniliklerini tanıtacak.

Uluslararası kalitede hizmet veren dünyaca ünlü yapı malzemeleri ve teknolojileri zirvesi olanYapı Fuarı’na düzenlendiği ilk yıllardan bu yana katılan Vezirköprü Orman Ürünleri en yeni koleksiyonlarını ve hizmetlerini bu fuarda sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

Fuarın sektör profesyonellerini, nihai tüketiciyi, yurtdışından gelen yatırımcıları bir araya getiren önemli bir platform olduğunu söyleyen Peli Parke Marka ve İletişim Yöneticisi Meltem Öztaş bu yıl fuarda Loft Koleksiyonu’nu ve bu koleksiyondaki yenilikleri ön plana çıkaracaklarını söyledi.

Loft’un yüzeyindeki doğal görünümüyle diğer koleksiyonlardan daha farklı bir yerde durduğunu sözlerine ekleyen Öztaş, Loft’a yeni renk seçenekleri eklediklerini, koleksiyonun ürün çeşitliliği ile her mekana uygun çözümler üretebileceğini de belirtti.

Öztaş ‘’Loft Koleksiyonu’nun yanı sıra geçtiğimiz yıl üretimine başladığımız Peli DK’daki (dekoratif iç mekan kapıları) yeniliklerimiz standımızda yer alacak.

Fuar katılımı hakkında da görüşlerini bildiren Öztaş, bu tür büyük platformların yeni ihracat fırsatları yarattığına inanıyor. Fuarlarda iş hacminin arttığını düşünen Öztaş, yerli ve yabancı yatırımcılarla bu tür büyük platformlarda buluşmanın gerekliliğini savunuyor ve bu konuda yatırımlar yapmaya devam edeceklerini de sözlerine ekliyor.

Peli stand tasarımını birçok prestijli ödülün sahibi olan mimar Dicle Hökenek’e dizayn ettirdi. Vezirköprü Orman Ürünleri 12. Hol 241 No’lu stantta ürünlerini tanıtacak.

http://www.peliparke.com/