Turanlar Grup Yeni Showroom’unu Açtı

Turanlar Şirketler Grubu yeni showroom’unu İkitelli’de hizmete açtı.

Merkezi İstanbul’da bulunan, orman ürünleri endüstrisi, turizm, deniz nakliyat, gıda sektörü gibi birçok alanda faaliyet gösteren Turanlar Şirketler Grubu 9 Mart Cumartesi günü yeni showroom’unu İkitelli’de hizmete açtı.

Hasan – Fuat – Nihat Turan kardeşler tarafından 1953 yılında kurulan Turanlar Şirketler Grubu bünyesinde, Pelilam, Peli Parquet, Pelipaper, Pelit Kalıp Sistemleri, Pelit Arslan, Turanlar Dış Ticaret, Vezir Ağaç gibi sektörün önemli markalarının yanı sıra Turan Prince Residence ve Turan Prince Tatil Köyü bulunuyor.
Çok sayıda davetli ve bayilerin katılımıyla gerçekleşen showroom açılışı Turanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Suat Turan’ın gerçekleştirdiği konuşmayla başladı.

Fuat Turan konuşmasına, “bugün burada toplanış nedenimiz grubumuza ait bir showroom açmaktan ziyade, siz dostlarımızla sohbet etme imkanı bulmak, bir arada olabilmektir” diyerek başladı.

Dünyada yaşanan ekonomik krize ve mevsimin kış oluşuna rağmen yatırımlarını sürdürdüklerini ve geleceğe umutla baktıklarını ifade eden Turan, showroom’u açarken hedeflerinin hem ürün çeşitlerini bir arada sunmak hem de bayilerine talep yaratmak olduğunu belirtti.

Açılışı gerçekleşen showroom’un, sağladıkları mallarla üretilmiş mamullerin de sergilenmesine olanak sağlayacağının altını çizen Turanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Turan, davetlilere katıldıkları için teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Turanlar Şirketler Grubu bayilerinin ve sektör profesyonellerinin büyük ilgi gösterdiği açılışta davetliler pasta merasimi ve sergilenen Latin danslar eşliğinde keyifli saatler geçirdiler.

Haberin videosu için tıklayınız

Haberin Fotoğrafları