Türk Mobilyacısının Yeni Hedefi Dubai ve Körfez Ülkeleri

MOSDER

“MOSDER Yeni Keşifler İçin Dünyanın En Prestjli Mobilya Fuarlarından Biri Olan Dubai Index Fuarı’na Gidiyor”

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) üyeleri, 20–23 Mayıs 2013 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleşecek, dünyanın en büyük ve en prestijli mobilya fuarlarından biri olan Index Fuarı’na katılıyor. Türk mobilyasının büyük ilgiyle karşılanacağı öngörülen fuarda, Türk markaları, Dubai ve Körfez ülkeleriyle yeni bağlantılar gerçekleştirmeyi ve bu sayede “Türk mobilya stili”ni tanıtarak ihracat hedeflerini artırmayı amaçlıyor.

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), 20-23 Mayıs 2013 tarihleri arasında, Dubai’de gerçekleşecek olan, dünyanın en prestijli mobilya fuarları arasında yer alan “Index Fuarı”na katılıyor. Dünyanın birçok ülkesinden mobilya sanayicisi ile ticari ilişkiler geliştirilmesine olanak sunacak fuar, Türk mobilyasının Arap ülkeleri ve Körfez ülkelerindeki sanayiciler tarafından da tanınmasına katkı sağlayacak.

Dünyanın en prestijli mobilya fuarlarından olan “Index” geçtiğimiz aylarda gerçekleşen, I Saloni, CIFF Guangzhou ve İMOB 2013’ten sonra dünya mobilya sektörünü bir kez daha bir araya getirmiş olacak. Arka arkaya gerçekleşen, dünyanın en önemli ve en büyük mobilya fuarları olarak kabul edilen bu büyük ve kapsamlı organizasyonlar sayesinde dünyanın birçok ülkesinden mobilya sanayicisi, Türk mobilya stilini ve kalitesinin tanınmasına katkı sağlıyor. Türk mobilyasının geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi görmesi bekleniyor.

“Türk mobilya stili”ni tüm dünyaya tanıtmayı kendine misyon edinmiş olan MOSDER, diğer ülkelerde olmayan, Türk mobilyasının konsept bütünlüğü ve kaliteli ürünlerin uygun fiyatlarda olma özelliklerini, yakın ve uzak coğrafyalardaki tüm ülkelere duyurmak istiyor. Şimdiye kadar yapılmış tüm anlaşmalar ve kurulan tüm ilişkilerin temellerinde “Türk mobilya stili”nin beğenilmesi ve benimsenmesinin büyük rol oynadığını belirten MOSDER, yurt içi ve yurtdışı organizasyonları ile büyüyen gücünü artan ivmesiyle daha da ileriye götürüyor.