Türk Tresette Mutfak, Mare ile dünya liginde…

“İlham veren mutfaklar” sloganıyla hazır mutfak sektöründe iddiasını ortaya koyan Tresette Mutfak, yeni serisi “Dünya Klasikleri” ile lüks segmentte sınırları zorlamaya devam ediyor. Serinin göz alıcı modellerinden Akdenizli “Mare”, İtalyan mutfağının tüm samimiyetini evinizin en özel bölümüne taşıyacak.

“Altın Mutfak” modeliyle mutfak sektörüne iddialı bir giriş yapan Tresette Mutfak, “Elit” ve “Modern” serilerinden sonra şimdi de “Dünya Klasikleri” serisiyle ülkelerin mutfak trendlerini evlerimize taşıyor. 4 modelden oluşan “Dünya Klasikleri”, klasik ile lüks çizgileri harmanlıyor, evinize ayrı bir değer katıyor. Dünya Klasikleri”nden “Mare”, tam da İtalyanların kendilerine özgü sıcaklıklarıyla, mutfakta sosyalleşen, yemekle bütünleşen yaşamını gözler önüne seren mutfakları resmediyor. Geniş evlerde görmeye alışkın olduğumuz büyük bir ada mutfağa, TV ünitesine sahip ahşap doğrama mutfak, yemeğin yapıldığı bir yerden ziyade tüm ailenin bir arada olduğu bir yaşam alanı…

Gelenekselliğin çağdaş notalar ile harmanlandığı, İtalyan esintili dokunuşlarla yeni bir yaşam alanı sunan ‘’Mare’’ mutfak, Akdeniz’in doğası ve denizinden aldığı ilhamla zarafet ve samimiyet hislerini uyandırıyor. Doğal yaşama olan özleminizi giderirken aynı zamanda estetik ve işlevsel çözümler de sunuyor. Doğal ahşap kaplamanın özenli bir işçilikle yorumlandığı “Mare” mutfakta, doğal yaşam ile kentsel yaşam unsurları bir bütün haline getirilirken, estetik ve işlevsellik çizgileriyle rafine bir tasarım ortaya çıkarılarak ahşabın sıcaklığı gün yüzüne vuruyor.

Akdeniz esintilerinin eşsiz güzelliklerini yeniden tanımlayan “Mare”, bir mutfaktan ziyade günün büyük bir bölümünü burada geçirmek isteyeceğiniz bir yaşam alanı sunuyor. “Mutfağım farklı olsun, dünya mutfağından izler taşısın” diyorsanız, “Mare” mutfak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Sevdiklerinizle uzun vakitler geçireceğiniz “Mare” mutfağı yakından incelemeniz için Tresette Mutfak’ın Caddebostan’daki mağazasına uğramanız yeterli.