Turkuaz Dekor

Türkiye’nin ilk finish folyo üreticisi Turkuaz Dekor kurulduğu 1999 yılından itibaren sürekli üretim tesislerini ve ürün çeşitliliğini geliştirici yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini özenli bir yaklaşımla değerlendirerek, mobilya ve inşaat sektöründe finiş folyo, Boyanabilir PP, hazır lakeli PP, ahşap desen PP, parlak PETG, mat ve parlak PAPET ve Esnek Mikrolaminat© folyoları üretiminde büyüyerek ülkemizin önde gelen tedarikçilerinden birisi olmuştur.

5000 m2.lik üretim alanı, aylık 4 milyon m2 üretim kapasitesi,  en yüksek seviyede malzeme kalitesi (ABD, Almanya,S. Arabistan, Japonya, Kore, İsveç) ve tavizsiz kalite kontrol   ile şirketimiz dekor kağıdı ve finiş folyoları 1250 – 2250 mm aralığında, PP, PETG, PAPET ve Mikrolaminat folyoları ise 1300-1430 mm aralığında Avrupa üretim standartlarında üretmektedir. Tarafınızdan istenilen ürünü, kısa zamanda alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü biz buna muktediriz.

Ürünlerimiz dört kıtaya satılmaktadır ve yüzlerce memnun müşterimizle işbirliğimiz devam etmektedir.

Turkuaz Dekor kurulduğu günden bugüne sürekli yenilikçi yaklaşımı, doğru gelişme stratejisi, kalite ve ürün geliştirmeye gösterdiği özeni ile müşterilerinin takdirini kazanmaktan haklı bir gurura sahiptir.

Ar-Ge departmanı ve kalite kontrol bölümümüz de yeni tasarımlar, renk tonları geliştirmek için çalışılmakta ve müşterilerimizin gün geçtikçe artan ihtiyaçlarını karşılamak için testler yürütülmektedir. Lak ve UV kurutma sistemlerinde en son teknolojileri uygulayarak fiziksel ve kimyasal etkilere karşı dayanıklı pürüzsüz yüzeyli ürünler elde edilmektedir.

Şu anda, ürün portföyümüzde yüzlerce renk ve desenler mevcuttur. Ayrıca isteğinize göre renk ve desen çalışması yapılabilmektedir.
Dünya ve Türkiye piyasalarının sürekli güncellenen talep ve standartlar doğrultusunda şirketimiz de hedefleri sürekli yenilenir ve güncellenir.
Amacımız, siz, değerli müşterilerimize, en modern tasarımlı, en kaliteli, insan sağlığı ve çevre dostu ürünleri en uygun fiyata sunmaktır.

  • İkitelli organize Sanayi Bölgesi. Keresteciler Sitesi. 12 B Blok. Kat 1 Başakşehir İstanbul
  • +90 (212) 670 44 62 pbx
  • +90 (532) 384 61 49.
  • +90 (212) 670 44 64
  • [email protected]
  • www.turkuazdecor.com