Ünlü tasarım blog yazarı Holly Becker DOMOTEX 2018’de

Zemin döşemeleri endüstrisinin önde gelen ticaret fuarı DOMOTEX, dünyanın önde gelen iç mimari tasarım blogcularından Holly Becker’i misafir etmeye hazırlanıyor.  12 – 15 Ocak 2018 tarihlerinde Hannover Almanya’da gerçekleşecek olan fuarda gerçekleşecek etkinlikler kapsamında konuşmacı olacak olan Holly Becker, dünyanın en ünlü tasarım bloglarından biri olan Decor8’in kurucusu ve 1.5 milyon sadık hayran kitlesi ile okuyucuya sahip. Çalışmalarını Almanya ile Amerika arasında sürdüren Becker, 12 Ocak günü 9. Salon’da düzenlenecek olan “Framing Trends” etkinliğinde konuşmacı olacak.

Holly Becker, Decor8’e katkıda bulunmanın yanı sıra, şimdiye kadar imzasını attığı dört kitabıyla da çok satan bir yazar. “Dekorasyon”, “Dekorasyon Atölyesi”, “Çiçeklerle Süsle” ve “Parti Dekorasyonu” başlıklı, 20 dile çevrilen kitapları iç mekan tasarımını eğlenceli kılmanın yollarını anlatıyor. Becker tarzını şöyle özetliyor: “Eski ile yeni olanı birleştirmeyi seviyorum. Anahtar, iç dekorasyonu ciddiye almamaktır. Bu mükemmellikle ilgili değil, neşeli bir iş yapmakla ilgili. ”

Holly Becker ayrıca öğretim tutkusuna sahip ve yeni başlayanlardan ileri seviyelere kadar her seviyedeki blog yazarları için e-kurslar sunuyor. Nisan 2009’da yaptığı “Blogging Your Way” portalında ilk e-kursuna ev sahipliği yaptı ve o zamandan bu yana blog, sosyal medya, iç mekan tasarımı ve fotoğrafçılıkla ilgili olarak 10.000’den fazla öğrenciye dünya çapında ders verdi. E-kursları, tüm yeni blog yazarlarının karşılaştığı temel zorlukları ele alıyor. Blogcular niş yerlerini nasıl buluyorlar? Yaratıcı süreç nasıl işliyor? Hangi araştırma yöntemleri var? Takipçileri nasıl kazanabilirim? Ayrıca yasal konulara odaklanma ve blog görsel tasarım ile uygulamasıyla ilgili talimatlar sunuyor. Bir öğretmen olarak, Becker destekleyici ve besleyici olmasıyla dikkat çekiyor. “Diğer blogcuları rakip değil, bir topluluğun parçası olarak görüyorum” diyen Becker ekliyor; “Şimdiye dek kurslarım birçok insanının çok şaşırtıcı yönlerde işe başlamalarında önemli bir araç görevi üstlendi.”

Holly Becker, kapsamlı deneyim ve tecrüblerini DOMOTEX’de paylaşacak. 12 Ocak günü saat 10 ile 11: 30 arasında “Ürünlerinizi Pazarlayacak Blogcular ve Etkilenenlerle İşbirliği Yapma” başlıklı sunumu, öncelikle katılımcılara ve diğer blog yazarlarına yönelik olacak, ancak mimarlar, tasarımcılar, iç planlamacılar ve diğer DOMOTEX ziyaretçileri için de ilham kaynağı olacak. Aynı gün öğleden sonra saat 03:15 ile 04:15 arasındaysa, diğer blogcularla, iç tasarımdaki gelecek eğilimleriyle ilgili bir tartışmaya katılacak.

DOMOTEX’te, önümüzdeki yıl ilk kez Blogger Lounge adıyla blogculara özel bir alana yer alacak. Salon 9’daki yeni “Framing Trends” alanında yer alacak olan bölüm, blog yazarı topluluğunun bir araya gelebileceği, fikir paylaşacağı ve fuarın ziyaretçilerine ulaşabileceği merkezi bir konum sağlayacak.